Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért csak a szép lányok...

Mért csak a szép lányok rakják ki magukat, h szépek-e? Hol vannak az átlagos, és kicsit csúnyábbak?

Figyelt kérdés

sztem ez nagyon gáz, h a szép lányok mutogatják itt magukat, és dicséretet várnak....

és pl nem vok egy csunya lány, de akk sem mutogatom magam, pedig a béka segge alatt van az önbizalmam...


2011. jún. 25. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont azért mutogatják magukat, mert "van+ mire. Ilyen a világ, ne foglalkozz velük, ha idegesít. Nekem is kis önbizalmam van, de amikor bulizok jönnek ám a pasik. :D Ilyenkor mindig erőre kapok. Nem kell ahhoz itt dicsekednem. Amúgy lehet, hogy ők sem dicsekedni akarnak ám. Attól, hogy valaki szép, nem biztos, hogy annak is érzi magát! :D
2011. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesznek fel csúnyák is és átlagosak is,sőt abból sokkal több van mint szépből:D
2011. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, bár nekem sokan mondják h szép vok, nem hiszem el... és nem buknak rám a pasik... am ha fel tenném a képem tuti h mindenki azt mondaná h szép vagyok, v legalább is h nem csunya, mert tudják az emberek, h erre vágyik aki fel rakja a képét!!!:)
2011. jún. 25. 19:56
 4/12 A kérdező kommentje:
én még nem találtam csunyát.... de lehetséges... bár... nem tom
2011. jún. 25. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:

hát...én eddig jó ha 2 szépet láttam aki feltette ide magát...

és amugymeg..ált. a csúnyákra mondják h szép vagy , aki meg jobban néz ki az átlagosnál azt rögtön lehordják , merthogy mit mutogatja magát , biztos csak azért h növelje az egóját -.-'. mért baj az?

2011. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem baj, csak ezzel a csunyábbakat viszik még lejjebb az önbizalom hiányban!:(:(
2011. jún. 25. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldd el privátban a képedet,és válaszolok rá,hogy szép /átlagos/csúnya vagy-e.Leszek olyan tirpák,hogy őszintén válaszolok,oké?:)
2011. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi kedves vagy, de én nem szeretem mutogatni magam!:) még strandra se járok nagyon, pedig nincs csunya alakom....:)
2011. jún. 26. 10:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek neked.
2011. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha így kijelented,hogy nincs csúnya alakod akkor csak nincs olyan lent az önbizalmad :D én még itt egy igazán szép lányt se láttam, illetve talán 1et :D de lehet nekem túl nagyok az elvárásaim ( pedig én is nő vagyok)a szépség meg annyira szubjektív,persze van olyan nő akire nehéz lenne olyan pasit találni, aki azt mondja, hogy csúnya.nekem van pár szép ismerősöm, nem is az eszükkel van a baj, mert tudnak értelmes mondatokat mondani stb.. ,de annyira el vannak szállva maguktól, meg néha annyira teszik az agyukat pasik előtt, hogy már az kicsit sok, na meg annyira hangoztatják,hogy ők így meg úgy.a szépség szerintem ott kezdődik, ha valaki tényleg szép és különleges és ezen túl is tud lépni.
2011. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!