Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Frusztrál, h sosem lehet...

Frusztrál, h sosem lehet ilyen alakom. Mit tegyek? H elhiggyem, h a pasimnak igy tetszem, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

sportolok, pontositva táncolok, de most lett vége a vizsgaidőszaknak is, és lehet, h felszedtem pár kg-t.. nem is ez a bajom, hanem h a pasiknál nem úgy van, h csak pótlékok a hétköznapi lányok? mert egyesek ezeket nem tudják megkapni?


[link]


2011. jún. 30. 20:56
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Énsem vagyok megelégedve az alakommal sajnos eltört a lábam fekvőgipszet kaptam így sportolni sem tudok és felszaladt pár kiló... de tudom hogy a barátom ígyis szeret látszik a tekintetén hogy kíván látszik azon ahogy hozzám ér és hogy mindenem körbecsókolgatja...
2011. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de mit gondolsz Te rólunk férfiakról? :D

Én sem vagyok tökéletes, de azért -elvileg- átlagtól jobb testem van. Még sem az ilyenekre bukom.


Ha szeretnéd, hogy "helyretegyem" a lelkivilágodat, akkor írj privátot. De szólok előrre, hogy rendesen ki foglak okosítani, bár lehet hogy megérné neked.


21F

2011. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Milyen pótlékok? Bakker ekkora orbitális baromságot is rég olvastam itt, és ez nagy szó. Honnan tanultad ezt, drága?? Most mire jó az, ha feleslegesen generálod a bajokat?? Efféle hisztis pcsáktól ments meg Uram, minket...
2011. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok hisztis, csak kérdeztem, és próbálom helyrerakni magamban a dolgokat. második, itt is leirhatod.. :) lehet, h nekem téves a felfogásom.. csak mindenhonnan az folyik, h cimlaplanyok, stb.. pedig látom a páromon, h odavan értem, de értitek.. sose tudni :(
2011. jún. 30. 21:02
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
De, tudni, csak gondolkodni kéne néha, meg nem manipulálható birkának lenni! Szóval tisztázva: téves a felfogásod. Nagyon. Az emberiség nagy része magunkfajta egyszerű emberekből áll, a címlaplányréteg elenyészően kicsi. Na meg - kapaszkodj meg - nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése.
2011. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok kövér, szolizni járok, van műkörmöm.. smink nélkül sose lépek utcára.. a baratom is azt mondta tegnap h nagyon szép lánynak tart..
2011. jún. 30. 21:13
 7/28 anonim válasza:
Olyan buta vagy. Ha a párod azt mondja úgy szeret ahogy vagy, akkor az így is van. Miért hazudna? Nem kell mindenkinek 50 kilósnak lennie, C-s mellekkel ;)
2011. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Így már mindent értek...
2011. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
C-s a mellem, méghozzá 85 :) egyébként szeretek olvasni, szinhazba jarni, stb.. de nem sokat ér a pasiknal, azért akartam magam kivulrol is felturbozni..
2011. jún. 30. 21:20
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

azért az jó ha szeretsz színházba járni és olvasni, nem mellékes ám.

amúgy a kérdés és az állítás, hogy a hétköznapi lányok csak pótlékok: hülyeség! lehet, hogy szépek azok a lányok -bár a videót nem néztem végig, mert az ilyeneket nem igazán szeretem- de attól még lehet hogy nem kellenének mert lehet hogy felszínesek esetleg buták vagy bármi.

nem csak a külső számít.

2011. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!