Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan 18...

Mit gondoltok egy olyan 18 éves szép lányról, aki mindennap fürdőruhás fotókat rak fel magáról a netre?

Figyelt kérdés
Már undorom van a sok nyálas csajozós bóktól amit a hölgyemény kap, és minden nap vele van tele az egész facebookom, és minden egyes bókot megköszön. Már nem bírtam tovább, inkább letörültem az ismerőseim közül. Most komolyan egy műszempillás, műkörmös, push-up-os csaj kell a pasiknak, aki mutogatja magát és csak 18 éves?
2011. júl. 2. 17:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

nem vagy féltékeny?

egyébként ő dolga, hogy mit tesz fel. én biztos nem tennék fel magamról ilyen képeket, pedig nekem is van olyan alakom mint egyeseknek akik ilyeneket pakolnak fel. amúgy a sok bók nem azt jelenti, hogy a srácok járni akarnak vele, vagy akarnak valami komolyabbat. csak ami szép azon megakad a szemük, ennyi.

2011. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
az ilyenek egy kicsit r*****ok. xd nekem is van pár ilyen ismerősöm és igen eléggé idegesítő. És én is letöröltem őket.!!
2011. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Egy vagy kettő szerintem belefér,hisz 18 éves jogilag már felnőtt.De hogy minden nap,hát az már túlzás,ócska r*banc
2011. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, és nem is vagyunk egy korosztály. Irritáló volt mindennap ezt olvasni.
2011. júl. 2. 17:30
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
miért.. kérdező hány éves vagy? (2. válaszoló voltam)
2011. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az amit csinál arra jó h az ismerőseit és idegen kölyköket, vén embereket hergeljen vele.

Mondjuk legalább már 18 és nem 15-16, de egyszer úgy meg kellene b*szni az ilyet hátulról meg szájba is, hogy többet nerc bundában se pózoljon.

2011. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hülye kis pics** :). Akik azt hiszik, ha a képet háromnegyed részét a mellük tölti ki. Persze, ez a pasiknak bejön, de nekik bejön a CKM meg a Playboy is:D. Szóval érted? Mert nekünk is bejön, ha egy kockás hasú pasi felrakja a képét. De ennyi, semmi több.
2011. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.
2011. júl. 2. 17:51
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van ilyen ismerősöm :minden nap új profilkép alulöltözötten és az 5000 ismerőse közül 600 biztos odaírja,hogy sexy,olyan szép vagy,akarlak stb...

és a csaj 14...

2011. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez téged miért zavar, és miért kell itt megosztanod, hogy letörölted a csajt? Szerintem ez a kérdés szánalmas!
2011. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!