Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen adottságok szükségesek,...

Milyen adottságok szükségesek, hogy valaki Plus Size modell lehessen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Midenekelőtt szép arc, és az arányos test is elengedhetetlen...
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép arc, minimum 173 cm-es magasság, és attol függetlenül, hogy duci, kisportolt test is kell.
2011. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasság elengedhetetlen, minimum 172 cm. Ami még ennél is fontosabb az az arányos testalkat, a szép, feszes bőr. A sport elengedhetetlen. Na, és persze a szép arc. Az egy dolog, hogy sokan azt hiszik, hogy oké, duci, máris mehet plus size modellnek, pedig ez nagyon nem így van. De én igazából azt mondom, hogy nem éri meg, mert nagyon ritkán keresnek ilyen modelleket. Manapság a 175 centis, 50 kilós modellek vannak a porondon és nem is hiszem, hogy ez fog változni.
2011. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

feszes bőr, izom.


amerikában a 38-as méret már annak számít! ami itt nálunka normális..

2011. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Eléggé meg vagyok lepődve az eddigi válaszokon!

A helyzet ennél azért összetettebb.

Én egyszer utánanéztem egy modellügynökségnél. Bárki jelentkezhet, akinek viszonylag arányos az alakja, szép az arca, és elég kedvet érez hozzá. Az az egy igaz, hogy pénzt nem vszínű, hogy fogsz vele keresni, sőt a kezdetén a tanfolyam díját az elején ki kell fizetni (nem vészes, 5-10 ezer), ha azt elvégzed mehetsz az adott ügynökség bemutatóira, fotózásaira bárhová az országba! De ez a vékonyaknál és a gyermek modelleknél is így van! A vékony modelleknek is csak kicsi százaléka keres egyáltalán ezzel pénzt, megélni meg az egész világon is csak pár ezren élnek kizárólag ebből. Modellkedni nem az anyagiak miatt éri meg: önbizalom, érdekes elfoglaltság, ez egy hobbi a legtöbb esetben, testalkattól függetlenül.

Az eddigi válaszok nekem egy kicsit "aki nem vékony húzza le magát a wc-n" felfogást tükrözik! Érdekes módon, amikor évszázadokig (!) a husi nő volt a szépségideál, senki nem beszélt a vékonyak ellen, az elmúlt 50 évben fordult nagyon rossz irányba ez a dolog. Bár az elmúlt évtized hozott azért némi változást. Egyáltalán nem igaz, hogy nem keresnek duci modellt, mert hiány van belőle!!! Ott ahol érdeklődtem, pl. kizárólag duci, és 35 év feletti modellt kerestek, merthogy utóbbiból is hiány van! Sőt olyan ügynökség is van, aki kifejezetten pici modelleket keres, hiszen a 170 centis "isteni szabály" miatt belőlük is hiány van! Konkrétan egy 155 centis volt iskolatársam ott modellkedik!

A már hagyományosnak is mondható "Országos Ducik szépe" választáson pedig mindig irtó jó a hangulat! Annyi felszabadult nőt és férfit(!) egy helyen ritkán látni.

Szerintem jelentkezz, ha meg nem vesznek fel, akkor is nagyon örülj annak, hogy egyáltalán kedvet érzel hozzá! A nők 90%-ának még ez sem adatik meg!


U.I. : Az amerikaikkal meg senki ne foglalkozzon, még véletlenül sem! A rengeteg pénzükön kívül semmi pozitívumot nem tudnak magukról felmutatni. Nagyon nagyok a társadalmi különbségek, csak ennek egy részét a világ elől ügyesen titkolják. Az átlag ember, iszonyatosan le van butítva, csak a tanult szakmájához ért nagyon, de egyébként olvasni sem igazán tud, a világon semmiről nincs fogalma! Nem tudom mi kellene még ahhoz, hogy az USA és Canada senki előtt ne legyen jó példa!!!

2011. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

15:35

Nem tudom milyen válaszokból szűrted azt le, hogy azt irták az előtted válaszolók, hogy csak a vékony nők a jók.

Te kifejezetten rossz választ adtál.Szerintem az, aki fizet több 100.000-et egy portfólióért,az nem modell, csak jol megkopasztották a kamu ügynökségek.

A modelszakma elég kemény, és szerintem csak komolyan érdemes csinálni.Meg vanak a követelmények,és ezt szigorúan tartai kell.

Egy duciszépségversenyt meg ne keverd össze a modellszakmával.

2011. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó


Nem keverem össze, pont erről írok!

(100 000-et tényleg csak a hülye fizet ki.)

2011. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!