Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról sok...

Miért hiszi magáról sok kamaszlány, hogy hihetetlenül szexi?

Figyelt kérdés

Már az agyamra mennek, hogy mindig be kell pózolni esetleg fürdőruhába, fuck offot mutatni óvszerrel a kezükben, magassarkúban púcsítani, mindezt minimum 3-an, koszos tükörben, anyu sminkjeit kipróbálva, telefonnal. És az iskolában/utcán is úgy vonulnak, hogy úgy érzik, Nicole Scherzinger egy bányarém hozzájuk képest...Nevetséges. Szerintetek is?

13L (osztálytársamnál, évfolyamtársaimnál, de idősebbeknél is megfigyelhető)


2011. júl. 8. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Detto, nekem is tele van már a tököm ezekkel. Nevetségesnek nevetséges, de úgysem tudunk velük mit kezdeni, mert ők nem így látják. Majd kinövik.

Szintén 13/O

2011. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*O=L xD

Figyelmetlen vagyok.:D

2011. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
jah nagyon uncsik máá´ ezzel, 16/L
2011. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

elég gáz de konkrétan leszarom

sok kis csicska...

2011. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik, minél jobban rezgetik a bibéjüket, annál biztosabb, hogy valaki beporozza.

Magyarán ennyi idősen már ba.szhatnékjuk van, azért csinálják.

2011. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a sajtó az oka. ezért lesz az h ha gyerekem lesz nem veszek neki majd FHM et CKM et Bravot meg semmi ilyen sz*rt, meg szerintem TV-nk se lesz.
2011. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

engem is irritál, főleg h oszttársaim nagy része divatmajom,és ott billegetik magukat,sugárzik belőlük az önbizalom,ami a legtöbb esetben indokolatlan, és minket(engem és a bnőimet) meg észre se vesznek,peg divatnak kb megfelelően öltözünk,de nem k*rvásan,de így minket le se sz*rnak,mert ők úgy ios ott vannak,billegnek,röhögcsélnek és úgy nyomulnak h az kib*szott feltűnő és szánalmas,mégis tetszik a srácoknak nem is értem h miért jobb ha 1 óra alatt megkapnak vkit aki nem szereti őket, együtt vannak max. 3 hónapig hazugságban, csak h legyen vkijük aztán meg látványosan sajnálják magukat h ez nem jött össze és futnak más karjába máris vigasztalódni-.-

14/L

2011. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!