Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy valaki 14-15...

Volt olyan, hogy valaki 14-15 évesen nem volt egy szépség, de 18-20 éves korára szép lett?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a szépség fakultatív,de igen vannak ilyenek:) én is abban reménykedek h szép leszek,mire kicsit nagyobb leszek(mondjuk én mostanában szeretnék megszépülni)

de akikről tudok hogy ilyenek,azok mind tettek is érte...tehát:

duci volt->sportolt->lefogyott

nagyon rossz haja volt->mindenféle pakolást használ(t)->most gyönyörű hyaja van


én is duci vok és hétfőn kezdtem itthon tornázni,jól leizzadok benne,de legalább hatásos:D 3 napja csinálom,és kezd halványodni a narancsbőröm+ez még csak a 3. nap és fogytam 1kg-t:D+sőt,még sokkal jobban érzem magam így,hogy tudom hogy teszek érte,ráadásul azt hinné az ember h lefáraszt,és miután kész vagyok akkor tényleg nagyon fáradt vok,de utána lezuhanyzom és sokkal energikusabb leszek mint azelőtt hogy tornáztam(itthoni eliptikál gépen edzek így: 25perc,30perc,35perc,30perc,25perc,30perc. ..stb)

ha te is szépülni szeretnél akk sztem te is próbáld meg:D

sok szerencsét!

14/L

2011. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hát én 8.as, 9.es koromban nem igazán voltam jó csaj, a hajam nagyon hülyén állt, nem hozzám illő ruhákban jártam, az arcom sem volt nagyon szép, de mostanra már azért elég jól nézek ki. Legalábbis mások szerint, nem nagy képűségből mondom, ez a tapasztalat. Most 22 éves vagyok. :)
2011. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én 15 éves vagyok és abban reménykedem, hogy valamikor szép leszek.

Amúgy én is edzek, mert leszeretnék fogyni. :)

A hajam amúgy szép, csak nagyon hamar zsírosodik..

2011. júl. 13. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
én 22 éves koromra szépültem meg.
2011. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen.En nagyon csunya voltam.Sajnos nem is volt penze a szuleimnek hogy szepen oltozkodjek,egeszsegesen etkezze...stb.A lenyeg hogy ma Milanoban elek az olasz ferjemel,es nagyon jo korokben mozgok.Es valoban nagyon nagyon szep vagyok.(Legalabbis ezt mondja mindenki) Persze nem neznek ki igy ha dolgoznom kene es Magyarorszagon koromporkoltet kene ennem,es nem lenne penzem fodraszra,kozmetikusra,stb.Es nem lenne idom sportolni napi szinten 2-3 orakat. Utana meg a szaunaban meditalnom.Szoval errol ennyit. Biztos vagyok benne hogy a volt osztalytarsaim akik nagymenok voltak mert a szuleik gazdagok voltak,most milyen az eletuk.El tudom kepzelni,hogy meghazasodtak,szulettek gyerekeik,egy evbe talan 2 hetre el tudnak menni szabadsagra,stb.En csak hogy peldat mondjak:a mult evben voltam Londonban,Thaifoldon,Vietnamban,Parizsban,Spanyolorszagban,Monte Carloban,es inkabb nem is sorolom tovabb.Tehat ne aggodj,nagyon is szep lehet valaki felnott korara.Persze a szerencse forgando.
2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hmm utolsó..

Kicsit irigyellek, igen jó dolgod van. :)

Egyébként hol ismerkedtél meg a pároddal?

2011. júl. 13. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
én kb 15 éves korig voltam nagyon csúnya. ezt a visszajelzésekből gondoltam és én magam is úgy láttam. 18 éves koromra viszont sokkal elégedettebb lettem, és a visszajelzések is mások.
2011. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én még csak 14 vagyok,de remélem én is hogy így lesz :D

És szerintem ez a többséggel mindenkivel így van,hisz rengeteget fogsz nyúlni,változni szóval :)

2011. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másabb lesz majd ha dolgoztok és tudtok magatokra pénzt fordítani. Most pont nem abban a gazdasági helyzetben van az ország, hogy minden család tele van pénzel és tudja finanszírozni a gyermeke dolgait. Van aki természetesen szép, de ilyen nagyon kevés van. Azért a legtöbb embernek abba, hogy jól nézzen ki pénz kell ölnie. Fodrász, kozmetikus, divatos ruhák, sport (pl konditerem bérlet), egészséges táplálkozás, krémek, jó minőségű sminkek és azért még lehetne sorolni, ezek mind pénzbe kerülnek.
2011. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem voltam sose csúnya, inkább olyan semmi különös, nem éreztem rá egyetlen stílusra sem, a hajam csak úgy volt, ahogy nőtt magától, egyedül a különböző színekkel kísérleteztem. Aztán 21 éves korom körül minden megváltozott és szép lettem. Na nem azért, mert annyira máshogy néztem volna ki, csak széppé tudtam tenni magam és elkezdtem látni mi áll jól és volt is elképzelésem magamról.
2011. júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!