Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit ajánlatok a CAMPONA PLÁZÁBAN?

Mit ajánlatok a CAMPONA PLÁZÁBAN?

Figyelt kérdés
Anyuval augusztus 2. hetében megyünk fel Pestre, és tervezzük, hogy a Camponát is megejtjük. Mely butikokat ajánlanátok, ahova érdemes benézni, mert viszonylag jó áru, minőségi holmik kaphatóak, ill. tudjátok, hogy szoktak lenni jó kis akciók is? Előre is köszi a válaszokat :)
2011. júl. 20. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Huhh,én összesen kétszer voltam Campona Plázában,szerintem az Aréna és a Westend sokkal jobb nála,ott nagyn sokféle bolt van.De hogy a kérdésedre válaszoljak:C&A,H&M,Pimkie,Tally Weils,Takko,Vögele,Humanic,Deichman,én ezekbe járok és szeretem a cuccaikat,főleg a Takkoét,ott most agusztus valameddig nagy akcióvan,van két szuper blúzom 990 FTért,és most minden 175-ös méretig való(szóval tini ruha) olyan 1500 ft körül van,oda érdemes benézni ha addig tart még az akció!
2011. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szinte minden héten megyek a Camponába mert hozzám közel van. És miután elég gyakran járok oda ezért nekem az sokkal jobb mint az Aréna mert kisebb és kevesebb ember van és nyugisabb az aréna meg mindig tömve van és tul nagy,nem elég egy egész nap h minden boltot megnézzek.


amugy a PIMKIE-ben vettem multhéten egy ilyen karkötö szettet,ami eredetileg 2200 lett volna de AKKORA HATALMAS leárazások vannak hogy megvettem 600ért (!!!)

amugy két emeletes H and M van és az nagyon jó. akkor én még a Dougles-ben szoktam parfümöt,meg colás -fantás stb izű és illatu szájbalzsamot.

2011. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat járok oda, közel van hozzám. a kedvenc boltjaim ott: H&M, C&A, Pimkie, Tally Weijl, Takko, Deichmann. Egyik sem túl drága, még ha nincs is akció, akkor is jók az árok. A ruhás boltokon kívül még sokat járok a Camponában a Rossmannba, a Douglesba, néha benézek a Libribe, és a hobbiboltba( nevét nem tudom) ,valamint szinte mindig oda megyek mozizni, és sokat mekizek. :)) Remélem, tudtam segíteni, jó szórakozást! 15/L A.
2011. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok: kihagytam néhányat, Bijou Brigitte, állatkereskedés, Takko, és ha ott vagy, szerintem nézd meg a Tropicariumot is!
2011. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óóó, nagyon szépen köszönöm :)
2011. júl. 23. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még a Terranovát ajánlanám, bár régen voltam ott, lehet hogy azóta bezárt. Amikor én voltam 2990 Ft-ért voltak csőnadrágok, úgyhogy vettem is egyet és szerencsére elég jó minőségű mert attól függetlenül hogy ez lett a kedvenc gatyám és majdnem minden második nap azt hordom, nem nyúlott ki egy milimétert se.:D Pólóik is voltak jók meg shortjaik is:)
2011. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!