Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » HOgyan lehetne erősebb kisugár...

HOgyan lehetne erősebb kisugárzásom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 13:18
 1/8 anonim válasza:
Igyál izotópot! xD
2011. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon bonyolult...több mindenen múlik.

1.erős kisugárzáshoz az embernek,sokat látottnak,műveltnek ,olvasottnak kell lennie.Ismerned kell sokféle szituációt,embert,kultúrát, ,hogy legyen világnézeted,véleményed.Lennie kell egy ügynek,ami mellett kiállsz.Beszéded ne legyen,hebegő,hanem választékos,jellegzetes,de nem ordibálós vagy tájszólásos,egyszerűen ha megszólalsz hallják,figyeljenek rád.

A tekinteted legyen sokatmondó,gondolkozó.

Ha az öltözködést nézzük,kis részben az is hozzájárul a dologhoz,de nem az a döntő. Semmiféleképpen ne legyél közönségesen divatos. Lányoknál a deszkás cipő, rövid ujjú,napszemcsi stb.nem kelti fel az emberek figyelmét.Különlegesen öltözködni sem kell,lehet nagyon egyszerű az öltözködésed,de tudjál szabadon,kényelmesen mozogni benne,ne érezd azt ,hogy 'jaj ez most hogy áll,meg ez itt szorít,ez itt meg lóg'. Kis medálok,egyszerű gyűrűk, jellegzetesebb táska, lányoknál ízlésesen festett körmök,karkötő ,szép smink,piros ajkak nagyon meggyőzőek.


én most csak leírtam egyik lányismerősöm jellegzetességeit,ő nagyon erős kisugárzású ember,mindenkire benyomást tesz .Viszont, vannak olyan emberek,akik bármit is csinálnak nem tudnak a kisugárzásukon javítani,van aki pedig úgy születik ,hogy van neki és ezen nem tud változtatni.


17f

2011. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
elsővel vagyok xD
2011. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

iiiiiilllllyen hülyéket, yézusom, segics XD

az izotóp szó nem radioaktív anyagot jelent, hanem egy adott anyag különböző neutronszámú verzióit. a hidrogénnek pl három van, az ún. prócium, aminek nincs neutronja, a deutérium amelyiknek egy, a trícium amelyiknek kettő, persze egy proton mellett.

2011. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hááát. /mások szerint erős kisugárzásom van de ez így k egoistán hangzik, szóval a tényt vedd figyelembe, ne a hangzást ;) /

én azt mondom hogy ne parázz mindenen, ha pl elszakad a nadrágod, "hm, mindegy így még designosabb", szóval általában idegesítő, hogy "tejesszus, jesszus, most vagy azonnal veszek egy új nadrágot vagy nem mehetek emberek közé.."

másodszor, ugyan említették előttem, de én is elmondom hogy a rettentő divatos öltözködés is csak azt sugallja /lásd még, plázap*csák.../ hogy fogalmam sincs ki vagy milyen vagyok, de megpróbálok divatos lenni. Szóval az egyéni öltözködés, az is jó benyomást tesz elsőre. Szerintem az eltúlzott smink, úgy értem, 20 kiló szemfesték, szintén a plázap*csa felfogás, de egyébként általában a pávákon kívül egyik fiút sem zavarja ha nem sminkeled magad.

harmadszor, ez a legfontosabb, Te Te legyél, és ne próbálj meg eljátszani valaki mást!!! az legyen a legfontosabb, hogy jól érezd magd bőrödben!! ha önmagadat adod, és nem izgat, hogy mások mit gondolnak /azért ne sz*arj le mindent, mert az azért szintén rossz mentalitásra utal, és mindenki más azt fogja hinni rólad elsőre, hogy nem érted a dolgok fontosságát.../tehát ha nem izgat, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem csak önmagad vagy, akkor előbb-utóbb rájönnek, hogy nem egy sorozatgyártott liba vagy.

na, kicsit zavarosra sikerült, de remélem a láényeg azért átjön... ;)

(ja és az "önmagad" vagy "önnmagad" ?? szerintem egy n,mint az önálló, de nem vagyok biztos benne)

2011. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ja, és előttem szólónak üzenném, hogy az alap hidrogénnek van EGY neutronja, a deutériumnak KETTŐ, azért DEU-, a tríciunak pedig HÁROM, azért TRI-. plusz ugye egy p+ és egy e-.

(19: valahánynak :P )

2011. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ejj mégsemm bazz, bocsi h okoskodtam ;)

viszont sürgősen átjavítom a füzeteimet nyolcadikból mert még karót kapok kémiadogán... :P

tényleg bocsi, most utánanéztem.

igen, tudom, nem én vagyok a legokosabb a földön. tényleg bocsi, 19:55-nek de a kérdező szempontjából ez tök mindegy, szóval, mielőtt törlik a kérdését, ON.

2011. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyél uránt !
2012. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!