Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Modellkedés...

Mit csináljak? (Modellkedés vagy egyetem)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 15 éves korom óta modellkedem dolgoztam már: new york,hong-kong,kína,japán,milánó,párizs,londonban... szóval elég keresett vagyok. Mindig iskola szünetekben mentem dolgozni vagy néha iskola időben így inkább erre koncentráltam nem az iskolára, de mivel hogy most betöltöttem a 18 még több munkát kapok így ki is költöznék londonba,ott lakást vennék és ott modellkednék. Ami jó ,de ennek a szakmának hamar vége lesz (de viszont ezzel elég jól keresek) vagy inkább mennyek egyetemre (mert arra is vannak elképzeléseim)de azt viszont szeretném 100% csinálni és nem a modellkedéssel foglalkozni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi hogy melyiket válasszam?
2011. júl. 23. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mi akarsz lenni, vagyis mit akarsz tanulni egyetemen?
2011. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én az egyetemet választanám. Elvégzed max 4-5 év alatt. Kapsz egy diplomát és utána még ugyanúgy tudod folytatni a modellkedést! :) De akkor már magabiztosabban, mert tudod hogy amikor már vége a modellkedésnek akkor is van egy biztos háttered, méghozzá a diplomád, amivel el tudsz helyezkedni. Ha van pénz, akkor még fizetősre is mehetsz, ha olyanra szeretnél menni, ami nagyon magas pontszámmal bír. Szóval sztem most egy kicsit hagyd abba. 4 év múlva 22-23 éves újra folytathatod a modellkedést!: )
2011. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én inkább modellkednék. 25 éves korodra úgyis kiégsz, addig lesz félrerakott pénzed, és akkor meg kezdesz normális életet élni
2011. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább modellkedj, mire befejezed, arra legalább lesz pénzed, és utána még bátran mehetsz egyetemre.
2011. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetem
2011. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Modellkedni mennék, jól megszedném magam pénzzel. Félre raknék, gyűjtögetnék. 25-28 éves korodra már bőven "öreg" leszel a modell szakmához. Beiratkozol egy egyetemre, elvégzed, és kész! :D
2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Modellkedj egy pár évig, aztán mikor kevésbé leszel keresett akkor menj el egyetemre. Akkor már úgyis sok pénzed lesz.
2011. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igazuk van..:) a modellkedés most jól jönne...vaaki írta, hogy 22-23 évesen modellkedj tovább..ez azért nem jó mert lehet, hogy akkora már nem kellenél. lehet hogy akkor azt mondanák neked, hogy bocs van egy új 18 éves lány te már lejárt lemez van. Sajnos tapasztalaból tudom, mivel anyukám is modellkedett és ő az egyetemet választotta...és ugyanezt mondtták neki :/ Szóval modellkedj amíg még lehet :) :) :)
2011. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is modelkedj, utána még tudsz tanulni, mert ha most 4-5 évet kihagysz, lehet h utána már nem tudod folytatni.

Írták h ott lesz a kezedbe a diploma biztos háttér.

ezzel az a gond h az nem biztos háttér, szinte semmire nem mész a mai világba diplomával persze jó ha van.

De hát láthatod te is diploma nélkül kiválóan megálod a helyed a szakmába :)

2011. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát milyen iskola, hol, mit tanulnál.

Modellkedéssel mennyit keresel? Ha sokat, akkor csaináld még pár évig.

De a legtöbb egyetem biztosít egyéni tanrendet, tehát levelezőn akár közben is megoldható a dolog, ha ügyesen szervezel. LEhet vizsgaidőszakon túli vizsgáztatást kérni, meg mindenfélét.

2011. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!