Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a szöveg, hogy fő a...

Mi ez a szöveg, hogy fő a természetesség?

Figyelt kérdés

Én megértem azokat is,akik nem sminkelik magukat,de úgy veszem észre,az ilyen nők sokszor külömbnek érzik magukat.

Szerintem az,hogy nem keni ki magát minden nap,nem egyenlő azzal,hogy természetesen,smink nélkül is szép.

Úgy szeretem amikor le..csáznak,mert sok(kinek mi a sok)sminket használok.De miért?Mert a legtöbbet akarom kihozni magamból?Ha a lehetőség adott,mért ne éljek vele?

Nem vagyok ronda smink nélkül sem,a párom nem ilyed meg tőlem reggelente,de egyszerűen nőiesebbnek érzem magam.

Ettől kevesebb lennék?

Azt meg hagyjuk,hogy hamarabb tönkremegy a bőr,mert pl. anyám 18éves korától folyamatosan csak sminkel lépett ki az utcára,most 50 éves és 10évet bőven letagadhat,ha nem többet.Mindenki csodálkozik amikor elmondom mennyi idős valójában.


2011. júl. 25. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Amiért anyukád fiatalabbnak néz ki, az genetika. Attól még lehet, hogy aki ennyi éve használ sminket annak más a bőre, mert lehet, hogy ő meg rosszabb géneket örökölt..

Én nem sminkelem magam, de ettől nem gondolom magam többre és azokat sem nézem le akik sok sminket használnak.

Egy időben én is használtam(szemceruza, szempillaspirál) de már nem használom, mert az én bőröm nem bírta. És inkább abbahagytam. Meg sokszor belement a szemembe , igaz lemostam este mindig.De még így is.

Inkább akkor mutatom az igazi arcomat. Akármilyen is.

Szájfényt szoktam használni, meg szemhéjtust néha.

2011. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

én is sminkelem magam, mert jobban érzem magam, de tudom, hogy lehet még ennél többet is kihozni magamból

barátnőm sem sminkel, esetleg szemceruza, de szerintem ő nem igazán hiszi, hogy szép lehet, pedig lehetne, de meg sem próbálja

2011. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze,megértelek,és van aki kevés sminkel is szép,vagy jól érzi magát.

Nem is az ilyen gondolkodású emberekre értem.

2011. júl. 25. 11:22
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Én átnézek ezen a szövegen.Igen,én sok sminket teszek magamra...és?

Egyszerűen jobban érzem magam úgy,sokkal-sokkal jobban.

Nekem nem adta meg a genetika hogy sima bőröm legyen,ezért sminekel.Az ex párkapcs jelölt mindig smink nélkül látott,és úgy szeretett (állítólag) belém.Nem vagyok ronda smink nélkül,sőt.Sminkel ahoz képest az én szemszögemből gyönyörű az arcom.ÉS ha van lehetőség kihasználom.

Ne foglalkozz ezzel a mondattal kérdező!:D

2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem inkább azokkal van problémám, akik túlzottan foglalkoznak másokkal.

Se jobb, se rosszabb nem lesz senki attól, hogy sminkel, vagy nem sminkel. Egyikre se érdemes verni a nyálad. Jobb, ha magával törődik az ember.

Van, hogy fél évig ki se sminkelem magam, van, hogy igen, egyiktől se érzem magam másnak.

2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Én a természetességet úgy értem,hogy kevés,halvány smink. Pl.: szájfény,kis alapozó,szempillaspirál.


Lásd Selena Gomez:


[link]


Természetellenes,pics.s:


5 réteg alapozó,szemcerka,tus,szempillaspirál egyben,jó vastagon.(blee) Élénk rúzs,vagy fehér színű szájfény. És mindez egyszerre egy arcon.+ narancssárga bőr,brrr


Linkelek képet:(igaz olyat nem találtam akin tényleg nagyon sok smink van..egyébként googleről van.)


Főleg emós képek lesznek.. :/



[link] (na ezt nézd! a szemét O.o)


[link]


[link] (na az iylen szemfestésre gondoltam :S blőá)


[link]

2011. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Mert az általánosító emberek azt hiszik hogy minden ami természetes, az szép.

De nem. Ugyanis ami természetes, az lehet szép, vagy lehet ronda, vagy akár átlagos, vagy furcsa, vagy egyenesen gusztustalan is. Hiszen a természet nem csak szépet alkot, a mi feladatunk az, hogy ami szép azt megőrizzük, ami csúf azon javítsunk, elrejtsük ami hátrány és kiemeljük ami jól sikerült.


De ezt felismerni sokaknak nem megy sajnos, azért azt mondják hogy csak a természetes a szép. Ők hiszik azt, hogy a smink bűn, a festett haj bűn. Nekik aki sminkel az már egyből vakoló, aki szolizik az már rögtön sárga, aki meg hajat fest az meg rögtön szálkáshajú platinacica.


Mert nem látnak arany középutat csak a saját korlátolt gondolkodásukat.

Sminkelem magam mert kiemelem a szemem, gyöngyházas szőlőzsírt használok mert fényt ad az ajkaknak, festem a hajam (ráadásul szőkére) hogy fényesebb legyen, és szoláriumba is járok mert a sápatag bőrhibás bőröm a szoláriumtól egészségesen barna és sima, bársonyos.


Ha egy nő tudja hogy javítson magán, az jó dolog. Ha meg nem tudja, akkor nem ártana megtanulnia.

Van szép nő aki smink nélkül is szebb, de nincs szép nő aki sminkkel ne lenne még szebb!

2011. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam: aki smink nélkül is szép
2011. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ebben teljesen igazad van utolsó válaszoló!


Valóban,ez már nem is smink amamit linkeltél,hanem valami maszkszerű,undorító paca.Na az ilyen már nekem sem tetszik:) Se plázacicákon,se emokon,se senkin.

2011. júl. 25. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mit jelent a természetesség.. Van, akinek azt, hogy nem is szőrtelenít, van akinek meg a smink és a hajfestés is belefér. Nekem is volt festve a hajam, és szeretek sminkelni is, mégis, ha rám néznek az emberek, nem mondják, hogy mű vagyok. Soha nem mondta még ezt senki, ellenben azt, hogy természetes szépség vagyok, mondták már. Szóval hülyeség, hogy aki ezeket megteszi, az mindenképpen műp.csa. :D Igaz, a hajfestés nem természetes, de egy jól megválasztott szín, ami nem lila, piros, vagy hidrogén szőke, hathat természetesen, és nagyon is sokat tud dobni egy nőn. Pl láttam már olyan lányt, akinek az eredeti hajszíne szőke. Elég átlagos kis csaj, nem csúnya, de nem is az, akitől elájulnál... Befestette a haját vörösre, és gyönyörű lett, még meg is irigyeltem milyen szép, és ami a legszebb, mindenki azt hitte, hogy természetes vörös a haja. :D A lényeg szerintem annyi, hogy nem kell semmit túlzásba vinni.


Bocs, de szófosásom van. :D

2011. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!