Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felvesznek? Reszletek lent

Felvesznek? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Modell vagyok Sk-bol 172 cm,itt a kepeim,mar tobb ujsagban szerepeltem,most egy castingon vettem resz,mindenkinek nagyon tetszettem,de meg nem hivtak vissza,azt mondtak 2 hetig hivnak,mar letelt 2 es fel het,szerintetek meg fognak hivni? Izelito: [link]
2011. júl. 26. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
szép vagy (ha te vagy a képeken) DE! rádférne egy fogszabályzó (főleg mert 5 perc szünet van az első két fogad között) hát ha már 2,5 hete nem hívtak akkor ne reménykedj...:// de szerintem szép vagy :)
2011. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de nagyon szép vagy, különleges az arcod, és szerintem nincs baj a réssel a fogad között, szexi!

Ha ők nem hívnak, próbálkozzál szerintem máshol!

2011. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom,a casting nagyon fontos nekem,azon mulik,hogy megyek e Londonba :) Amugy meg foleg alsonemu modell vagyok [link]
2011. júl. 26. 10:59
 4/19 anonim ***** válasza:

Szép vagy,sok modellnek ilyen hatásszünetes a foga,gondolom ez nem baj:)

Mondjuk nekem nem az ilyen tipusu lányok tetszenek,de tagadhatatlan,hogy szép vagy.

De mi nem vagyunk hozzáértők,gondolom a többi lány se nézett ki rosszul,talán kiszorítottak.

Azért próálkozz(ha te vagy a képen)

2011. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Jessica Stam vagyok.. :-)
2011. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
te is csak egy jó photoshop eredménye vagy...és lássuk be ezek 3 éves képek...már közel se lehetsz ilyen..;) mutass 2011-set...majd abból lehet valami jót is mondani HA egyáltalán te vagy a képeken...
2011. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon szep lanyok voltak ott,lehet,hogy a magassaguk miatt oket reszesitettek elonyben,mivel en csak 172 cm vagyok,viszont kozuluk a tobbseg 180cm korul mozgott ...Amugy minden percben varom mikor csorog a mobil...
2011. júl. 26. 11:06
 8/19 anonim ***** válasza:
Aki a képeken van már elég régóta modell, aki ennyi év alatt ekkora karriert futott be, az nem kérdezgeti gyk-n a kamaszokat hogy vajon visszahívják-e.....nem értem miért jó kamukérdéseket írni.
2011. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úristen, gyönyörű vagy!!!!!!!
2011. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
JAJJJ emberek de könnyű titeket átverni, istenem...::D:D:D:D:D
2011. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!