Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen képet készítsek Faceboo...

Milyen képet készítsek Facebookra? 13lány

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez legyen a legnagyobb gondom, örülök is, hogy most más miatt nem kell aggódnom:D Szóval ötlet? (nem pucsítós, csücsörítős, stb)
2011. júl. 27. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami vidámat, mosolygósat. Amiről lesüt hogy nyár van.
2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Olyat, amin mosolyogsz:) például ilyen "beállást" : [link]


[link]


Vagy barátnőset is tehetsz, ha azok tetszenek. [link]


Azért közismert embereket mutatok, mert nem szeretnék senkit bemásolni. Mindenki meglepődne, ha itt visszalátná magát:) Figyelj arra is, hogy valami szép legyen a háttér.


17/L

2011. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És kit kérjek meg, hogy fotózzon?:/
2011. júl. 27. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnődat mondjuk. Vagy azt is csinálhatod hogy önkioldóra állítod a fényképezőt.
2011. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
menj ki a szabadba, sétáljatok, marhuljatok és közben FOTÓZZATOK :D én a legtöbb lájkot (mert ugye ma már abban mérünk) egy fesztiválozós képemre kaptam, és ugyanannyit egy buborékfújósra. sose volt "önfotózós" profilképem, azok unalmasak. na gondolom 13 évesen még nem fesztiválozol szóval kilőttük a boroskólás ugrálós képeket, de attól még őrültködni lehet ugyebár. mosolyogj. :D
2011. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel Soproni vagyok ezért van fesztiválozós képem:D Persze nem piás csak "metálos":D
2011. júl. 28. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
na, hát ha jólsikerült akkor nosza. :D ezek a megőrülős képek mindig sikert aratnak. :D
2011. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább nem teszem fel..:D Én nagyban vágom a Kiss tagokat megszégyenítő metálos fejeket a háttérben meg segítenek egy részegnek..Inkább ne lássa a drága jó nagymamám:P
2011. júl. 29. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
:DDDD HÁH pedig ez poén lehet :D az enyémen is elég üvegesek a tekintetek, de hát ilyen a fesztiválozás ugyi. akkor meg marad a szabadban marhulás, de úgy vettem le, hogy nem az a hippialter stílusú leányzó lehetsz, szóval egy metallicás pólóban feszítő ősmetálos viccesen néz ki egy virágos réten... :D most milyen a képed? :D
2011. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!