Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a fülbevaló belövés?

Mennyire fáj a fülbevaló belövés?

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy ki szeretném lövetni a fülem :) A barátnőim azt mondják utána fáj egy kicsit,de aztán elmúlik ..Ti mit gondoltok?
2011. júl. 27. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ hova szeretnéd. Én csak a fülcimpáról tudok nyilatkozni, egyszerre kettőt lövettem. Nem fáj, egy hangos kattanás az egész. Utána ég és lüktet egy kicsit, de nem vészes. :)
2011. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban lett lövetve a fülem szóval nem emlékszem h fájt-e,de a fülembe a porcba 2 éve lövettem fülbevalót,és ha az nem fájt akkor a rendes fülbevaló sem fáj! A lövés annyira gyors,h észre sem fogod venni.
2011. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, a lövés maga nem nagyon fáj inkább hangos. :) Utána egy picit lehet, hogy fájni fog, vagy csak akkor, ha alkohollal kitisztítjátok. De ki lehet bírni és megéri. :) Azóta több tucat fülbevalóm van és szívesen hordom őket.
2011. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A belövés nem fáj. Mire kimondanád, hogy au, már benn is van. Na de utána 1-2 órával elkezd lüktetni (én utána mentem nyelvuliba, de semmit se tudtam figyelni), és abba se hagyja egy darabig. Arra készülj fel, hogy első este nem tudsz oldalra fordított fejjel aludni (max. U alakú párnán).


Utána csak akkor fáj, ha begyulladt, arra figyelj, hogy fertőtlenísd rendszeresen, és ha azt mondják, hogy pl. 5 hétig nem szabad kiszedni, akkor 20-25 nap után ne próbálkozz (én itt szúrtam el a dolgot). Nekem az első pár kiskoromban volt még, a második pár 3 éve, és most, pár héten belül csináltatom a 3. párat. Szóval nem halálos.

2011. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Szerintem megérte.
2011. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2évesen lyukasztoták ki a fülemet persze nem emlékszem semmire:)De az egyik osztály társamnak begyuladt az egyik és gyenyes volt meg minden aztán csak az egyik fülében volt fülbevaló de utána pár év múlva a másikat is belöték neki de neki egyáltalán nem fájt.
2011. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha jól csinálják akkor kicsivel utána elkezd fájni, de egyáltalán nem vészes, csak ne nyúlj hozzá, ne feküdj rá meg ilyesmi, aztán pár nap múéva szinte nem is érzed. viszont a kozmetikusoknál meg ilyen helyeken hajlamosak elszúrni (én bijou brigitte-ben csináltattam, el is szúrták, úgy begyulladt hogy hónapokkal később kiszedtem, és hagytam benőni. vannak, akik a piercingesekre esküsznek, mert nyilván akinek érzékenyebb részekkel is kell dolgoznia, az jobban ért hozzá.
2011. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Sokat segítettetek :D Nagyon kösziii ;)
2011. júl. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!