Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek az taszító...

Csajok! Szerintetek az taszító ha egy elég jóképű pasinak elállóak a fülei?

Figyelt kérdés
segítsetek.. pls ti foglalkoztok ilyenekkel?? vagy csak tökéletes külső..? szóba sem jöhet?
2011. júl. 29. 23:10
 1/9 hot_kiss ***** válasza:

Ha megfog benne valami, akkor teljesen mindegy, hogy milyenek a fülei..

De mennyire elálló, ha ilyet kérdezel? (:

2011. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez a szexepilje.sztem tök jó!!!:)
2011. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ezt igy nehéz lenne elmagyarázni, hogy mennyire.. :) de köszönöm az eddigi válaszokat !
2011. júl. 29. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nekem tetszik egy srác,esetleg szerelmes vagyok belé egyáltalán nem a füle érdekel,még ha az eláll is :D

esetleg lehet a szexepiled is :))

2011. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van az a fok ami már igen zavaró, de azért ez nem mérv adó egy kapcsolatban max. nem jutnak odáig hogy szerelmesek legyenek beléd mert el áll a füled, mert ugye az elálló fül előbb van mint a szerelem. Szerintem az a lényeg, hogy ha neked így tetszik ne érdekeljen ki mit mond, ha zavar helyre lehet hozni ma már mindent
2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos!
2011. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tenyleg jokepu,es el lehet vele beszelgetni,es meg tud nevettetni,ha szomoru vagyok,akkor lenyegtelen,hogy milyenek a fulei,amugy meg picit hosszab hajjal,eltavolithato,az ilyen szepseghiba:) 16/L
2011. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos:)
2011. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön .
2013. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!