Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás? Milyen szimbólum?

Tetoválás? Milyen szimbólum?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom és én 8 éve vagyunk elválaszthatatlanok.Szeptemberbe lesz 24 éves.Szeretném meglepni egy közös tetoválással.Segítenétek,hogy mi lehetne az ami jelképezi a barátságot?(kínai jelet nem szeretnénk)Én nő vagyok ő pasi ez is kicsit bonyolítja a dolgokat.Köszönöm!
2011. aug. 3. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

ha más találja ki nektek úgy máris értelmét veszti az egész. Ha nem tudjátok ti kitalálni mi lenne az, ami leginkább jellemző rátok, akkor bocsi, de inkább hagyjátok az egészet:S


23N

2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet.

így télleg nehezebb h ő pasi te csaj.

Vmi olyan mintát keressetek ami mindkettőtöknek teccik, vagy vmi nagyon egyszerű motívumot csuklóra.

2011. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utána kéne olvasni,hogy egyes szimbólumoknak mik a jelentései.

Én utána olvasgattam,és elég érdekes.

Kezdjük a virágokkal.Egy szép szolid virág tetoválást ma már a férfiak is szívesen viselik magukon.

A következő virágok jelképezik a barátságot.

- árvácska

- borostyán (ez jelképezi a barátságot,házassági szerelmet, hűséget is)

- Írisz (ez is jelképezi a barátságot és a hűséget)

Bizonyos állat minták is a barátságot jelképezik

-kutya

- fecske (Kifejezi a szeretetet, a törődést a család és barátok iránt, a ragaszkodást, a hűséget irántuk; azt, hogy a tetoválás viselője mindig visszatér hozzájuk.

Vannak egyéb minták ami a barátságot jelképezi..

Én személy szerint ha egy igaz barátommal szeretnék barátság tetoválást akkor olyasmit tetováltatnék magunkra ami kettőnknek jelentene valamit.Amiről ha ránézünk,mi ketten tudjuk,hogy a barátságunkról szól.Ez lehet bármi tárgya vagy szó ami rá emlékeztet minket.

PL: Ha én a legjobb barátnőmmel csinálnánk közös tetoválást akkor mi tuti hogy egy dominó kockát csinálnák mert mi állandóan dominóztunk,és voltaképpen a dominónak köszönhetően nagyon jó barátok lettünk..

Biztos van olyan emlék ami összekapcsol titeket..

2011. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez egy barátság tetoválás

[link]


(csak vicceltem,ne vedd magadra...)

2011. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Virágot pasinak?:)Azért köszönöm a segítséget!És annak is aki leszólt!Jöhetnek még ötletek:)
2011. aug. 4. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 13:17 vagyok

Én írtam,hogy egyes virágoknak milyen jelentésük van--

Nem tudom miért vagy kiakadva a virágtól(mint barátság szimbólumtól) mert egyre több pasason van..

Persze nem kell rögtön a színes szép rózsákra vagy tulipánokra gondolni..

Nagyon jól megtudják csinálni sima feketébe és nonfiguratív módon a virágokat is,ami már nem is olyan virágszerű a kinézése..

De igaza van az első írónak is..

Ha nem tudod,hogy nektek mi a barátság,hogy mi az a tárgy vagy emlék ami a barátsághoz kötődik akkor még nincs itt az ideje,hogy csináltass közös tetkót..

2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok kiakadva!ISmerem annyira,h virágot nem fog magára varrattatni!Meg pii motívumba gondolkozunk!Segítséget kértem nem lehurrogást.
2011. aug. 5. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
egyikőtökön a kulcs a másikon meg a lakat. Vagy valami ami félbe van törve egyik fele rajtad a másik rajta.
2011. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!