Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mennyire számít...

Fiúk! Nálatok mennyire számít hogy egy csaj divatos legyen?

Figyelt kérdés

Például ilyen:


[link]


vagy ilyen


[link]


és a zselés műköröm az nagyon hátrány?Mert néha olvasgatom itt a kérdéseket és lehurrogjátok a csajt a műkörme van.Nem értem miért?


2011. aug. 8. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 Panda Péter ***** válasza:
100%
mivel rohadtul nem értek a divathoz, rohadtul nem számít. legyen elegáns, nőies és vonzó, de ne rakjon ki mindent a kirakatba.
2011. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Inkább stílusos legyen,mint "divatos",pl.: a masnis topp mióta divatos?
2011. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 Smartguy86 ***** válasza:
89%

Ezek nem divatosak, hanem giccses, olcsó csajok.


A műköröm az igazit elfedi, nem természetes, látszik rajta, hogy rejteget valamit. Ráadásul amelyik nagyon nagy, hegyes az nem is szép, inkább ronda.

2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét kép jó. Mindenki a maga stílusának megfelelően öltözködjön ill az sem utolsó szempont, hogy jól érezd magad abban, amibe vagy.
2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
92%
Számomra az számít, hogy öltözzön fel normálisan, de az hogy a divatot mennyire követi egyáltaláncseppetseméssemmilyenmértékben nem mérvadó.
2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
de divat a masni kb egy éve..:)
2011. aug. 8. 11:54
 7/61 anonim válasza:
77%
ha van meleg ismerösöd kérdezd azt a buz*k értenek a divathoz ...!!!!
2011. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok de ez a két ruha szerintem nagyon nem szép...lehet hogy divatos, de baromira előnytelen. (főleg a második nagyon öreges)


Én nem követem a divatot, mert annyi marhaságot találnak ki (pl most ez a sztk-s szemüveg is divat) hanem egyedien öltözök. Azt veszem fel, ami előnyösen áll, és amiben csinos vagyok, nem azt amit a divat diktál.

2011. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 Panda Péter ***** válasza:
100%
na látod, erről beszélek, hiába veszed fel, nem tudom (tudjuk) értékelni.
2011. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
hát azért az én ismerőseim között nagyon sok fiú is ért a divathoz..:) Gondoltam hátha itt is vannak olyanok.
2011. aug. 8. 11:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!