Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen hajszínről? Szerintetek szép?

Figyelt kérdés

Tizenévig éltem abban a tudatban, hogy barna hajú vagyok. Kiskoromban, mikor még ovis voltam szép szőke hajam volt. Visszanézve a régi fényképeket mindig is olyan szép kis, természetes szőke hajra vágytam, de ez nem adatott meg nekem. Kb. 2 éve Pesten egy fodrászszalonban azt mondták tesómnak, hogy gyönyörű szép sötétszőke haja van.

Tesóm kiakadt, én örültem (nagyon hasonló a hajszínünk).


Régebben, mikor szép szőke hajról álmodtam utáltam a hajam, azt mondtam, olyan semmilyen színű. Ma már szeretem:)


Kb. ilyesmi a hajam színe:

[link]


[link]


Mit gondoltok róla? Nektek tetszik az ilyesmi hajszín?

Kort és nemet írjatok légy szíves:)


2011. aug. 8. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a mai világban, ahol már a többség hidrogénszőke/fekete, egyedi hajszíned lesz :D
2011. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Háát:D Lehet.

Sok ismerősöm festeti a haját és hiába használnak balzsamot, pakolást, érezhetően másabb a hajuk, érdesebb, szárazabb. Én most nagyon jó pakolást használok, ma balzsamot és pakolást is használtam és olyan jó puha és selymes a hajam. Volt idő, amikor be akartam festetni a hajamat közepes szőkére, de anyum nem engedte, utána kitaláltam, hogy akkor legyen a hajamban vöröses-szőkés melír, azt sem engedte. Ma már örülök neki, hogy nem engedte. Lehet, hogy jól állt volna, de tönkretette volna a hajamat.

2011. aug. 8. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:
nagyon szép:)
2011. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez világosbarna, egy-két szőke tincsel.
2011. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sötétszőke-világosbarna. Más a megnevezés, de kb. ugyanazt a hajszínt jelenti.


Nekem amúgy tetszik. Vannak akik szerint, ez "semmilyen" szín, és inkább befestik a hajukat szőkére, feketére. Na attól aztán egyediek lesznek, mivel minden 2. csajnak olyan színű a haja.


Úgyhogy szerintem ne fesd be. Alig látni már természetes hajú lányt.

2011. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem nem igazán tetszik.
2011. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Volt idő, amikor direkt néztem a boltokban a hajfestékes dobozokat, mert nem hittem el, hogy az én hajam sötétszőke. A hajfestékeknél is ami az én hajamhoz legjobban hasonlít (néhány árnyalatnyi különbség ha van), arra is az van írva, hogy sötétszőke meg a kódja.


Tényleg örülök neki, hogy anyum nem engedte se a festést, se a melírozást, bár nem szokták dícsérni a hajam színét (a fazonját igen), de még mindig jobb így nekem, minthogy festessem és dícsérjék, hogy milyen jó a színe, de közben tönkre tegyem a hajam :))


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. aug. 8. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem ha az eredeti ilyen szép barna lenne, valószínűleg nem kezdtem volna vörösre festeni. Bár imádtam, hogy vörös mert nekem ez a szinem, most nem győzöm rendbetenni mert tönkrement 4 évi festés után és már 1 éve nem festettem. Szerintem örülj a hajszínednek.:)
2011. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is sötétszőke. Nekem a színe nem tetszik, az viszont igen, hogy természetes.
2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik az ilyen hajszín :) nekem is hasonló,csak szőkébb (melírozva van)
2011. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!