Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 157 cm és 52 kg...

Szerintetek 157 cm és 52 kg az kövérnek számít?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

ha jó izmos vagy, akár vékony is lehetsz ezzel a súllyal.

ha nem vagy az, akkor inkább duci.

de ha vékony, könnyű csontozatú vagy, ámde mégis ennyi kiló, akár a kövér kategóriába is beleférhetsz.

kép nélkül nem lehet megmondani.

2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy oszlik el..
2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Tökéletes.

Én mondjuk 47-et javasolnék, mert alacsony vagy és jobban látszik egy kis felesleg is. De ne drasztikus fogyással, csak sportolj sokat, és egyél egészségesen. Lefekvés előtt egy-két órával már ne egyél, és igyál meg napi 1,5-2 liter vizet.


(biztos lesz, akik lehurrognak majd, de köszi nem kell. Inkább a kérdezőnek válaszoljatok!)

2011. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

De még hozzájön ehhez, hogyha pl homokóra alkatod van, akkor simán jó ez a súly, de ha mondjuk alma, akkor már annyira nem.

2011. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogee123 ***** válasza:
Nemkövéér:) max egypicit husii :) olyan 49-50 lenne ideális.
2011. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :) 160 cm körül vagyok és 50 kiló. Persze nálam a legtöbb izom, mert rendszeresen kajakozok, de néha azthiszem h kövér vagyok de megnyugtatnak h nem így van
2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!