Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépségkirálynők, meg akik...

A szépségkirálynők, meg akik ilyen bikini versenyekre jelentkeznek mit sportolnak hogy ilyen szép alakjuk van?

Figyelt kérdés
Én is olyan szép alakot szeretnék mint ami nekik van..De hogy csináljam?
2011. aug. 11. 18:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyel annyit hogy az alakod meglegyen hozza...vagyis legyel normal alaku es formald a tested kondizassal mondjuk vagy naapi 100 gugolas es vannak ilyen torna cdk...tood rubint reka meg ezek.
2011. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mutatták is, hogy Rubint Rékával tornáztak:)
2011. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

konditerembe minden celeb jár,ezen felül van akinek személyi edzője is van(ld.: Tracy Anderson)

off:és hát a diéta....:)

egyébként híres mozgásforma a pilates,a jóga,a kangoo meg a zumba is(talán a hastánc is-->ez jól formál)

2011. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

19.09 vagyok

találtam linkeket:

ez is híres,mert a közegellenállás és a felhajtóerő miatt nincs annyira terhelve az ízületrendszer,viszont kb. 2x hatásosabb,mint szárazföldön: az aquafitness. [link]

[link]


[link]

2011. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. aug. 12. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!