Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit tegyek?...

Mit gondoltok, mit tegyek? (fürdőruhás kérdés)

Figyelt kérdés
Tehát az alakom nagyon rossz... nem vagyok annyira kövér (50 kiló 159 cm), de nekem nem tetszik... most táborba kell fürdőruhát vinni és ugye uszodába fogunk menni.. viszont én nem tom mit tegyek.. inkbább üljek a parton mondván hogy eljött??? vagy mit tegyek??? ilyen szoknyás fürdőruhára gondoltam, de aztán a többiek (egyszer felvettem) azt mondták hogy k.rvás (mármint azt fogják hinni hogy ruhában fürdök, a parton meg azt hogy k.vásan öltözködöm) meg gondoltam tankinire, viszont a hátsóm meg a combaim eléggé nagyon ahoz, hogy ne nézzen ki jól... meg egy picit narancsbőrös a hátsómnál, azt meg végképp végyellem.... úgyhogy szerintetek mit csináljak??? mert azt a fenék-felsőcomb részt nagyon el akarom takarni na meg a hasamat.....
2011. aug. 15. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne maradj ki a buliból ezért, hidd el a többi csajnak sincs olyan gyönyörű teste, senki se hibátlan ezt tudod te is! hát szerintem fürödhetsz nyugodtan abba amit mondtál, vagy ha nagyon zavar hogy a hátsódat nézik akkor csináld azt hogy legutoljára mész be a vízbe és akkor végülis csak elölről látnak... hát ha van pénzed és megéri tankinit venni, akkor vedd meg, de sztem fölösleges, 2 hét van a nyárból! :) hidd el jó ahogy vagy senki sem tökéletes:)
2011. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

már úgy értem hogy van tankinim... az a kettő amit mondtam, az már megvan.... meg van egyrészes is, de azt nem szeretem... a szoknyásból van legalább 5 darab, 2 olyan mint egy egyrészes, csak van szoknyája, 2 olyan mint az egyrészes szoknyás, de "ketté van vágva", tehát kb olyan mintha egy felsőt meg egy szoknyát felvettem volna... meg az egyik szoknya és a bikininek a felső része, tehát ilyen melltartószerű...

de azért köszönöm!!!

2011. aug. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!