Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek rollam?...

Mi a velemenyetek rollam? (kep lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 15. 21:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Izléstelenül öltözöl.Am aranyos.
2011. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Aranyos kislany vagy, meg gyerekesen gizda, de par ev es szepen noiesedsz majd valoszinuleg.

Nem vagyok abban biztos, hogy ez a melltarto/ruha megoldas a korodnak megfelelo.

Mellesleg a feher pant kek ruhahoz egyebkent sem jo.

2011. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos vagy, és egészen szép. tetszik a ruhád is :) csak kár hogy kilóg alóla a fehér melltertó, mert tényleg jól néz ki.
2011. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
igen ez ilyen hamar kep volt de a pant az lenyegtelen :D
2011. aug. 15. 21:45
 5/31 anonim ***** válasza:
Picit többet foglalkozz a tanulással, és kevesebbet magaddal. Helyes kislány vagy, de írni nem tudsz és ez egész életedben ciki lesz.
2011. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
irni tudok csak most a vakacioban nem nagyon foglalkoztam az irassal :D
2011. aug. 15. 21:48
 7/31 anonim ***** válasza:
Hát...kissé fiatal vagy ahhoz hogy így pózolj....és azon gondolkodj vajon mit gondolnak az emberek...jól néz ki de inkább gyerekként ne felnőttködj
2011. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
akkor teszek fel mas kepet is lassatok hogy igazabol, hogy nezek ki mert ez furcsa kep lett
2011. aug. 15. 21:56
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a te szavaiddal éljek: "jó ez a kép ROLLAD" :D nekem ez a ruci is tetszik de 13nál tuti nm vagy több.

Azt meg ne nagyon hangoztasd hogy a "nyári szünetben nem foglalkoztam az írással" te atyaisten ez egy alap követelmény ez a minimum minimuma.Ebböl is csak az látszik milyen kislány vagy még ugyh fotozkodás helyett inkább egy magyar helyesírási szótárt vegyél a kezedbe.

A kérdésre válaszolva meg szép vagy ez nem is kérdés.Szép hosszu hajad van ezért meg irigyellek.

18/L

2011. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
varom a kepet:)
2011. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!