Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első műköröm? (Sok kérdés,...

Első műköröm? (Sok kérdés, tovább lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék műkörmöt csináltatni, de sajnos rágom a körmömet,így is fel lehet rakni a műkörmöt?

Még nem tudom, hova fogok menni, a városomban nagyos sok műkörmös van, de előtte be kell hozzá jelentkeznem, ugye? Tehát felhívom majd telefonon, hogy xy vagyok, és szeretnék műkörmöt... vagy hogyan?

Egy egyszerű francia műkörmöt szeretnék, nem hosszút, és ha meg lesz, akkor onnantól kezdve már mindig járnom kell?

Csak ő tudja levenni, vagy én is, azért is fizetni fogok majd, hogy levegye?


2011. aug. 20. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Még nem volt műkörmöm, bocsánat,hogy így válaszolok, remélem tudok segíteni!

Igen, ha egyszer megcsináltatod, utána 2-3 hetente vissza kell menned újraépíttetni.. ( én ezért is nem csináltattam..) Ha leszeretnéd vetetni, azt is csak ő tudja levenni.(Tudtommal, bár hallottam már róla,hogy van valami folyadék, amivel lehet otthon venni, de ebben nem vagyok biztos)A barátnőm olyat csináltatott,hogy zselés és azt nem kell építeni, felrakatod, 1 hónapig rajta van és utána eldöntöd,hogy akarsz-e másikat vagy sem.

Miért befolyásolná az,hogy rágod a körmödet? Gondolom nincsenek annyira erős fogaid,hogy a műkörmöt is szétrágd..:D És igen, be kell jelentkezned,bár én jobb szeretek személyesen odamenni és bejelentkezni.. Akkor mégiscsak látom,hogy kihez megyek..:D

2011. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Az első hülyeséget irt!:D

Nekem volt már műkörmöm,ahogyakarod,akár személyesen vagy telefonon jelentkezel be hozzá.Saját magadnak is letudod majd venni,és nem muszály mindig ujra töltésre menni,lehet az csak 1 használatos is,és nemkell fizetni azért hogylevegye neked,de te magadnak is letudodvenni ....nem kell onnantólkezdve járnod :D nekem csak addig volt meg ameddig lenem estek,és nembaj hogy rágod,mert az nem előre teszi neked,hanem a körmöd közepétől ragassza fel,és ugy megy rá a cucc:D

2011. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megynyugtatok mindenkit, Az eddigi két válasz nagy hülyeség volt...

Előszöris, a rágott köröm nem akadály, de mindenképp épített körmöt kérj, mert bár nem tudom, hogy mióta és mennyire rágod a körmöd, a természetes körömlemezed valószínű, hogy kisebb a normálnál, és arra nem szabad tippet ragasztani.

Bejelentkezés ahogy jól esik, én jobban preferálom, ha valaki személyesen jelentkezik be, mert így tudom, hogy ki jön hozzám.

Azt nem írtad, hogy milyen alapanyagból szeretnéd (zselé vagy porcelán), de az eltávolítást mindenképp bízd szakemberre, mert magadnak kárt is okozhatsz vele.

Tölteni 2-4 hetente szokták, attól függően, hogy mennyire gyorsan nő a körmöd.

Javaslom, hogy mindenképp kérj körömágyhosszabbítást, mert rágott körmű vendégeknél csodát tud tenni.

Egy műkörmös

2011. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!