Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing? Rövid kérdés.

Piercing? Rövid kérdés.

Figyelt kérdés
szeretnék piercinget a számba. de ezt a szüleim nem hiszem hogy pártolják. ezért arra gondoltam hogy veszek olyan piercinget amihez nem kell átszúrni a szám. olyat egyátalán lehet kapni? képet tudnátok linkelni hogy milyen? :)
2011. aug. 21. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

szádba piercing?

az milyen?

mire gondoltál?

nyelv piercing

ínyfék

ajak piercing

... stb?

amúgy lehet mű piercinget csinálni. youtube-n van róla videó. "fake piercing"

2011. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen,lehet. még nem láttam,viszont mondta egy ruha eladó nő hogy van,és ha kérem akkor hoz nekem. de ez a köldökömre való. Nem tudom hogy lenne e annyi mágneses ereje hogy a szádon is ott tartsa...12/L
2011. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ajak :D

köszi a válaszokat

2011. aug. 21. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
hát akkor segítségedre lesz a youtube. (:
2011. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen. találtam is videót. és tetszik az amelyiknél azt a kis golyót ragasztja fel xd de mi az a golyó? lehet boltban kapni? nagyon nem értek ehez.. :S
2011. aug. 21. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem piercinges csaj azt mondta, hogy ha kiveszed a karikából a bogyót, és széjjelebbhúzod, akk tudsz magadnak ál-piercinget készíteni. Youtube-on ha beírod: fake piercing kihoz egy csomót
2011. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

inkább beszéld rá a szüleidet, az egyszerűbb,, a hamis nagyon kiszúrható, és akkor az elég gáz. snakebitem van nekem is, nem tudtak már mit mondani ha már megcsináltattam.

L

2011. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Akassz egy karikát a szádba, aztán megvagy, az a legegyszerűbb.
2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!