Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék, csak...

Tetoválást szeretnék, csak nemtudom mir írassak a kezemre, de az már biztos, hogy angol szöveget szeretnék. Valaki valami jó rövid idézet?

Figyelt kérdés
akár dalszöveg akár idézet.
2011. aug. 22. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
i love (....kedvenc énekesed, vagy együttesed neve =))
2011. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az is hülyeség amit az első mondott, mert lehet 5 év múlva már rühellni fogod azt az énekest, de ha nem tudod mit varrass magadra, akkor ne is varrass magadra SEMMIT.
2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

You can take my hands but you won't take my life.

~ Foghatod a kezem, de az életem nem veheted el


The greatest barrier to success is the fear of failur ...

~ A siker legnagyobb akadálya a kudarctól való félelem


Sometimes a loser win - dare to dream!

~ Néha egy vesztes is nyerhet - merj álmodni!


Ha lány vagy akkor talán:

Real girls aren't perfect - perfect girls aren't real ...

Az igazi csajok nem tökéletesek, mert a tökéletes lányok nem igaziak


Most ezek jutottak így eszembe.De ha gondolod beírod a google-be hogy Rövid angol idézetek.És akkor kiad pár hasznos oldalt ahol magyarul is le van írva.

2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit varassak de szeretnék .. ezért kértem ötleteket :)
2011. aug. 22. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt rengeteg idézetet találsz híres emberektől(Marilyn Monroe),szerintem szépek..:)

2011. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor varrass magadra, ha tényleg úgy úgy érzed, hogy közel áll hozzád a minta. Ha ez nincs meg, akkor inkább NE, mert meg fogod bánni.
2011. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválás lényege hogy valamit a magadénak érzel, kitalálsz, átérzed, stb. Ha olyasmit varratsz magadra amit egy idegen írt neked a neten mert nem volt saját ötleted (ráadásul mindenképp angolul akarod de azt sem tudod mit), az nem menő. Ha valaki megkérdezi egyszer hogy miért ezt varrattad magadra azt mondod hogy "hát valaki ezt javasolta a neten" vagy kamuzol majd?


Addig felesleges tetováltatni amíg nem belülről jön hanem majomkodásból kell. És ez még sajna az :(

2011. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt egy csomó tetoválás idézet angolul: [link]
2013. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!