Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megnéztem a leendő osztálytárs...

Megnéztem a leendő osztálytársaimat facebookon. Majdnem mind csinosak, jóval csinosabbak, mint én, most kicsit berezeltem, hogy az osztály feketebáránya leszek. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ez most hülyén hangzik, belátom, de hátha érti valaki.
2011. aug. 22. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen ki milyen csinos.Légy önmagad.Ami neked tetszik és neked áll jól (ruha) azt vedd fel.Ne azt ami divatos és nem az ideálod.A kinézet az csak egy dolog.Lehet,hogy csinosak,de buták és nem jó társasági emberek.Próbálj velük beszélgetni és megismerkedni: D

És ha jól láttam azt írtad h. majdnem minden lány ilyen az osztályodból,tehát még vannak kivételek:) velük simán barátkozhatsz ha nem akarsz velük lógni.

Jó neked,hogy megtaláltad őket,én sajnos nem:/

2011. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
gondolom középiskola. ott már nem az számít hogy hogy nézel ki, hanem leginkább a viselkedésed. aki meg mégis a külsője alapján ítél meg másokat, az meg nem középiskolába való.
2011. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ééés megnyugodtam. köszönöm. :)
2011. aug. 22. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek. :)

Természetes, hogyha valaki új osztályközösségbe kerül vannak félelmei. Én is paráztam tőle. Aztán így visszagondolva nem is volt vészes. :) Biztosan nem csak bombacsajok fognak járni a leendő osztályodba. Te is meg fogod találni a hozzád illő embert, aki majd a barátod lesz. Csak légy nyitott az emberekre. :)

2011. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is megtaláltam őket és hát sokkal sokkal jobban csinosabbak mint én :D Beszereztem pár új cuccot ,csináltattam új frizurát (ami nem sikerült jól xd) hogy én is nézzek ki valahogy :P

Igaz önbizalmam egy csepp sincs de neked sok sikert a beilleszkedéshez ;)

2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
viszont kívánom :) én nem vagyok az a mások kedvére cicomázkodós fajta. :D
2011. aug. 22. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor menj rá a régi osztálytársaid adatlapjára, nézd meg a képeiket és vesd össze a valósággal.

A te korodbeliek zömében olyan félék, akik csakis a tökéletesre szerkesztett (na a képszerkesztés milyenségét ne firtassuk), beállított képeket teszik fel, előtte persze gondos sminkelés, utána játék a fényerővel-kontraszttal és máris leglaább 2-szer jobban néznek ki, mint a valóságban.

Szerintem megnyugodhatsz, teljesen átlagos, tömeglányok lesznek, a további évek során meg annyit fog mindegyikőtök változni, hogy két év múlva röhögve néztek a mostani önmagatokra. Lehet, hogy addigra te leszel a fő cicababa. Felesleges ezen előre aggódni.

2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te is a legjobb képedet töltsd fel! Akkor majd ők is ugyanezt gondolják rólad! Egyébként meg gondolom, úgyis beszerzel pár cuccot őszre meg adsz majd magadra. Suliba szerintem nem mindenki a legjobb szerelésében megy minden nap kiló sminkkel. Nyugi
2011. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kábé én is ebben a cipőben járok, úgyhogy nem vagy egyedül! :D Hasonlóan parázok kicsit én is, de leginkább attól, hogy ahogy eddig észrevettem, mind nagyon jófejek, és félek, hogy engem majd nem tartanak annak, és emiatt lógok ki. Elvileg én is az vagyok, de hát ki tudja.. Mindenesetre neked is és magamnak is, valamint az összes parázós leendő kilencedikesnek nagyon sok sikert kívánok! :D
2011. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!