Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez még elmegy, vagy már kövér?

Ez még elmegy, vagy már kövér?

Figyelt kérdés
[link] a 15,16.ik lány?Mármint a test,az még épp jó,vagy már kövér?Én ilyen vagyok,170 cm 68 kg :/ :S
2011. aug. 25. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem nem kover, hanem szep formas, a 16 aranytalan
2011. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én a 15ös vagyok,vagyis olyan alak,erre ezen a oldalon azt irták,régebben,hogy 10 kilót le kellene adnom :/
2011. aug. 25. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövér, de van bőven felesleg, meg nem ártana kicsit izmosodni is.
2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is: ha te ugy gondolod es maximalisan elhiszed, hogy ez neked teljesen jo es ez a csucsformad, igy erzed jol magad maradektalanul a borodben, akkor ne kerdezgess orankent ilyesmit.

Azert ne, mert el fognak teged itt bizonytalanitani, nem leszel tobbe elegedett, mert nagyon szubjektiv az, hogy kinek mi tetszik. Ha egy olyan lany rak ki ide fotot, mint aki pl a kettes kepen van, annak is 10-bol maximum 4-en irnak azt, hogy jo az alakja, lenne olyan, akinek inkabb az egyes tipus tetszik es fogyoztatna, de lenne olyan is, akinek a 8-9-es tipus az idealja es azt mondana ra, hogy gebe.


Szoval ne itt akard masnak bebizonyitani, hogy igy vagy jol es nem kell fogyni, eleg, ha magad elhiszed, sot, ez a legjobb, mert akkor leszel boldog.


Ha nem vagy elegedve, ugy erzed, hogy nem ez a csucsformad, akkor szinten ne akarj masokat meggyozni, de magadat sem az ellenkezojerol, mert ugyanugy bizonytalan maradsz.


A valaszom pedig a jelenlegi kerdesedre:

mivel lattam a kepedet, igy inkabb azt mondanam, hogy a te alakod a 16-os lanyhoz hasonlo, annyi a kulonbseg, hogy neked kisebb a melled es (azon a foton, vagy valojaban is, nem tudom) nincs ekkora kulonbseg a derekad es a csipod kozott, ezert osszessegeben mas a formad. Ha egy teltebb lanynak latvanyos a dereka es nagyobb a cicije, akkor teljesen mas benyomast kelt.

A nagyobb cicin talan az ido segit, ezt fogadd el, a derekvastagsagodon valtoztatni lehet, nem kell ahhoz 10 kilot ledobni. Bar teny es valo, hogy 60 kilosan sem lennel meg gizda, inkabb csak atlagosan csinos/vekony, szoval annyira nem eros tulzas az a tiz kilo.


Nekem egyebkent errol a fotorol a 2. es 5. leanyzo alakja tetszik a legjobban, az elso csajszi tul vekony, a tobbi meg vagy tul eros az en izlesemnek, vagy aranytalan. (Mert en peldaul nem vagyok oda a vekonyabb testen levo hatalmas mellekert, a nagyon vekony derekhoz tartozo szeles csipoert sem, szoval jobban szeretem ha a kulonbozo testreszek aranyosak. De ez csak kepnezegetes teren igaz, a valo eletben mas a fo szempont.)

2011. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elozo szerintem osszetecesztesz valamit mert az elozo kerdest en raktam fel xD
2011. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah es en 56 -58 kg vagyok, es az a minusz 10 -el 48 lennek :))
2011. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, csak azert gondoltam, hogy ugyanaz a ket kerdezo, mert neked is 10 kilo fogyast mondtak es te is jol meglepodtel rajta.
2011. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de akk sem kellene -10!
2011. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
HIdd el, nekem teljesen mindegy. En azt sem banom, ha ilyen maradsz, amilyen vagy. De tenyleg...
2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
háát kövér még nem vagy de duci
2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!