Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hatásos fenékfeszesítő...

Milyen hatásos fenékfeszesítő gyakorlatokat ajánlanál nekem?

Figyelt kérdés
És körülbelül mennyi idő múlva vehetek észre változást?
2011. szept. 2. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress Rubint R. videokat neten. Minden dvd-jen van gyakorlat popsira, csipore es tenyleg hatasosak. Ne Reka szemelyisegevel foglalkozz, tudom, hogy sok ember itt leragad.

Ki kell probalni es erezni fogod, hogy hatasos.

Ha mar jobban megy, akkor csinald bokasullyal, fel kilosokkal, egy kilosokkal, vagy amivel tetszik.

Van sok dvd-je, fontos, hogy ne ragadj le egynel hetekre, hanem valtogasd, heti 5x nyugodtan csinalhatod.

A valtozast mar masnap erezni fogod, izomlazad lesz, az izmaid megfeszulnek, kemenyebbnek fog tunni mar akkor a feneked. De par het es a tapintas teljesen mas lesz, narancsbor tunogetni fog el.

2011. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Rékázok, van fent youtube-on egy 3 perces popsi videója, alig bírom végigcsinálni megállás nélkül, de a dvd-it is nagyon szeretem :)
2011. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Belinkelnéd azt a videót?

Én utánakerestem a videóinak, de a fenék-, combfeszestő gyakorlatoknál a kommentárokban olyanokat írtak, hogy milyen sokat fogytak a gyakorlatoktól. Én fogyni nagyon nem szeretnék, csak feszesebb popsit, mert így is eléggé vékony vagyok.

2011. szept. 2. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz tole fogyni, ha nincs mibol.

Ezek alakformalo, izomerosito gyakorlatok, fogyni csak ugy lehet mellette, ha a kaloriabevitel is csokkentve van.

Ha izmosodni szeretnel, akkor ugyanezeket kell csinalni, fontos, hogy sulyt is hasznalj hozza es szinten a taplalkozasra kell odafigyelni: nem csokkenteni kell a kaloriabevitelt, hanem novelni a feherjefogyasztast es a finomitott szenhidratokkal ovatosan kell banni, tenyleg inkabb feherje legyen tobb, abbol epul az izom.

Ha valakin van hajacska es ilyen alakformalo tornat csinal minden dieta nelkul, akkor annyit er el altalaban, hogy a haj alatt megerosodik az izom es meg vastagabb lesz.


Elso valaszolo vagyok, aki szinten amiatt kezdett el ev elejen heti 5-6 hasonlo edzest csinalni, mert nagyon vekony volt, keves zsir, keves izom, inkabb csak csont es bor.

En a kajara is odafigyelek es tenyleg sokat erosodtem, feszesedtem.

2011. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cellux. Egyből összefogja...
2011. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket!
2011. szept. 2. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!