Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha úgy köszönök msnen hogy...

Ha úgy köszönök msnen hogy "xoxo" akkor emonak néznek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ki nem ismer szeritnem igen.. :P
2009. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor azt mondják, hogy annyira barom vagy, hogy még tisztességgel köszönni sem tudsz.
2009. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora pózer lehetsz hallod... nem ettől emo valaki, azt érezni kell az egy életérzés, nem csak divat. Ne akarjon már mindenki emo lenni bazzeg.


On: inkább csak hülyének...

2009. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek fogalma sincs mit jelent az csak simán hülyének néz.
2009. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem neznek emonak, csak a tajekozatlan emberek nem tudjak,h ez Amerikaban azt jelenti, h `hugs and kisses`, szoval ezt mindig a beszlegetes vegen tunteik fel, de ez nem koszonesi forma! (Pl.: See you tomorrow, have a great evening! xoxo)

Angliaba az `x`-et hasznaljak es csokot,puszit jelent!

2009. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
ezek a szerencsétlen életre képtelen képződmények (emok) mindent "lestoppoltak"? már minden emos, bazz..
2009. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen ezt tudom, hogy csókok és ölelés, és elköszönésnél szeretném írni, mert nagyon tetszik, hogy ezt a 2 szót magába foglalja.

És cseppet se akarok emonak tünni, mert nagyon utálom a sítlust, főle hogy már manapság emo a fekete karom, a vasalt haj, a kockás/csíkos cuccok, a tornacsuka, aki nem ért hozzá az mindenkit le emoz. Nekem is pl mindig fekete a karmom, de én egyik stílust se képviselem, csupán szeretem így. De tavaly nyáron egyik idősebb ismerősöm leemozott, elis regéltem neki h mi az emo:D

Am köszi a válaszokat, most már nyugodtan fogom írni elköszönés után, max ha leemoznak elmagyarázom nekik h mit jelent:D

2009. ápr. 20. 19:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mekkora pózer lehetsz hallod... nem ettől emo valaki, azt érezni kell az egy életérzés"


Hát gondolom az 'életérzés' szó a VILÁGFÁJDALOMra utal...

'érezni kell' mit kell érezni ? érezd amikor vágdosod magad !!! pfff de nem bírom az emokat -.-"

2009. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
19:58-as vok Sorry az OFF-ért...de nem bírtam ki h ne írjam le...am sztem nem néznek emo-nak...csak aki nem ismer.
2009. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
okés, köszi, smi baj:) nyugodtan, én se csípem őket. Egyszer hallottam h az igazi emok halva születnek, azon v 10percig röhögtem annyira tetszett:D
2009. ápr. 20. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!