Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak a sovány nőknek áll jól...

Csak a sovány nőknek áll jól a tánc, vagy nem baj, ha van egy kis felesleg?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni táncolni, csak van egy kis problémám. 180 centi magas vagyok és kb 75 kiló. Arányosan oszlik el rajtam, hosszú, vékony lábaim vannak, csak a csípőmön van némi felesleg. Szerintetek ha versenytáncra járnék, akkor kiszólnának? Én nagyon szeretnék menni! Szerintetek? :S
2011. szept. 3. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmész táncolni,versenytáncolni úgyis sokára fogsz ha most kezdesz. A tanárod mindent elmond. Kép nélkül nehéz megítélni.
2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a sovány lányoknak áll jól a tánc, hiszem vannak kifejezetten olyan táncok, melyekhez "illik" a kis felesleg. A versenytánc esetében pedig izmosodni fogsz, ha pedig odafigyelsz a minőségi táplálékbevitelre, meg is szabadulsz a feleslegedtől.
2011. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A feszülős, has-villantós versenytáncos ruhák igazán a vékony, izmos lányokon állnak jól. Nem hiszem, hogy kinéznének, de te tudod, hogy kényelmetlenül éreznéd-e magad egy olyan szerelésben, vagy sem, illetve, h amit te feleslegnek gondolsz, az tényleg ott van-e, vagy csak hiszed feleslegnek:) Meg elég magas is vagy, nem ártana szerezned magad mellé vmi magas srácot párnak, biztos, ami biztos.
2011. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 J0Có95 ***** válasza:
74%

Tudom ,mi segítene a csípődön..

na mind1:D

Igen, elmehetsz, szerintem menj el nyugtan... és ha viszonylag sovány vagy, nem fognak megszólni a csípőd miatt.. nem tudok elképzelni egy csajt pélcikalábakkal, és metőcsonakkal :DD

a tánctól még fogy is.... sok sikert, kitartást!

2011. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 J0Có95 ***** válasza:

bakker, több a helyesírási hibám mint az IQm

na mind1:D

2011. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves J0Có95! Mi segítene a csípőmön? :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. szept. 3. 17:43
 7/9 J0Có95 ***** válasza:

hogy mi??

Ah ilyet ide nem szabad írni :D mondjuk nem is értek a fogyókúrához:D

2011. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi segítene a csípőmön?"

Nyilván szexre gondolt:-P

2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pl. hastánc nem is áll jól a piszkafáknak, nyugi :D
2011. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!