Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítósok! Nektek is...

Fültágítósok! Nektek is vérzett a fületek? Hagyjam abba?

Figyelt kérdés
beleraktam a fogpiszkálót és láttam hogy vérzett. nem nagyon csak egy kicsit de fáj is.. bekentem Neogranormonnal, majd ráfújok vmi bőrfertőtlenítőt vagy Betadinnal bekenem..
2011. szept. 6. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vérzett. Nem kell abba hagyd csak fertőtlenítsd. És hagyd a fogpiszkálót benne 4-5 napig ne egyből mást tegyél bele. (:
2011. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
oké de most olvastam hogy a fogpiszkáló belerohad a fülebe ahogy felszívja a gennyt. cseréljem ki ha már nem fáj egy fültisztítópálcikára? vagy nem kell annyira aggódnom?:D
2011. szept. 6. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Abba ne hagyd!!!
2011. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Most én leszek mag a Sátán de: az agyadat tágítsd inkább. ;)
2011. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
au...fogpiszkáló.. fát és papírt ne tegyél bele... belemehet a szálka meg kiszívja a "nedvességet" a füledből szóval nem fog csúszni és nem bírod kivenni..:D inkább szívószálat..lehet kapni vékonyabbat is..vagy tollbetét..vagy tekerj össze ezüstpapírt ilyen spirálosra és azzal tágítsd..:D krémezd be h csússzon.. én pl. vazelinnel csináltam..:) alkoholos krémet ne tegyél bele, mert összehúzza a sebet és vigyázz h ne sértse meg semmi a füled..lehet kicsit gennyes lesz meg vérezni fog..az "természetes" :D de ha jobban vérzik akkor állj meg pár napra/hétre, mert akkor lehet beszakadt kicsit..elvileg átlagosan 2hetente tágul 2milit a fül. mekkorára szeretnéd? remélem tudtam segíteni..ha kell még valami akkor írj :$:DDD
2011. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-5ös tanuló vagyok ;) és mi nem tetszik abban amit írtam?:O
2011. szept. 6. 16:01
 7/15 A kérdező kommentje:
3 mm-es elég max. 5ös vagy 6os. nem akarom nagyra az nem tetszik meg lányoknak nem is áll jól annyira :$ akkor pl. fültisztítópálcikát rakok bele (most kicserélem) az jó lesz?
2011. szept. 6. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy milyen tanuló vagy nagyon nem tükröz semmit... Nem az "nem tetszik", amit írtál. Még ezt sem érted, ne példálózz azzal milyen tanuló vagy................. Legalább ne fogpiszkálóval próbálj kilátót csinálni a füledből. :'D
2011. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ömm.. 3 mm mióta kilátó? :OO
2011. szept. 6. 16:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
jaa...olyan kicsit..am igen cseréld ki minél hamarabb..esetleg ha most nem is benne bele toll vagy nyalókapálcika akkor addig rakj bele tűket...6-8at..:D amennyi belemegy..és majd holnap vagy holnapután folytatod..és amúgy szerintem a szívószál lesz a vége...mert az 5ös :D azt úgy tudod beletenni h ferdén levágod a végét..és szépen beleforgatod :P:D am én is 6ossal kezdtem :DDD most 22es :)
2011. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!