Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor fog változni az arcom?...

Mikor fog változni az arcom? 15 éves fiú vagyok, és eléggé fiatalos az arcom! 2-3 évvel mindig fiatalabbnak néznek!

Figyelt kérdés
Ugye fog "férfiasodni" az arcom?
2011. szept. 8. 10:05
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%
persze hogy fog,láttál te már 50es 60as embert kölyök fejjel, még szép hogy fog csak azt nem tudni hogy mikorra mert erősen változó
2011. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kitudja. Nálunk ez ilyen családi vonás..bátyám 24 és néha elkérik még a személyiét, én 21 vagyok, és tőlem is, sőt 17nél nem igazán néznek többnek. Bátyám középsuli végén még mindig egy 14nek nézett ki, aztán 1ik percről a másikra már 18nak nézett ki, egy nyár alatt megváltozott:D 21l
2011. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
20-25 éves korig változik az ember arca mutálodik a hangja és megváltozik a teste is, ne aggodj a fiam 13 éves és most kezd változni a teste, a hangja és már az arca is , már nem olyan kölyök képű:) mindenkinél máskor van, sok mindentől függhet. kérdezd meg a szüleidet, hátha örökölted tőlük hogy esetleg gyorsan változz :)de addig örülj amig "kicsi" vagy ...az a legtutibb :))))
2011. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgyis fiatal vagy
2011. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért sietteted? tudod milyen hamar telik az idő? sztem még fogalmad sincs róla, ne akarj idő előtt megöregedni idősebbnek látszani, és 35 vagyok de simán 26-évesnek néznek mert ilyen a genetikám és ezt nem nagyképűségből mondom, de örülök is neki.
2011. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak háát nem ciki ez?? A csajok 10 évesnek mondanak engem :S
2011. szept. 8. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem épp a "kisfiús" pasik jonnek be,de neaggódj sokat fogsz még változni:)L/14
2011. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most ciki, de 10 év múlva már áldani fogod, hidd el nekem :). Egyébként meg olyan 5 éven belül vmit csak fog változni...
2011. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!