Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Stílus kiegészítők nélkül?

Stílus kiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a kiegészítőket. Nem a hordásokkal van bajom, hanem azzal, hogy minden reggel kiválogatni a ruhámhoz illőt, és fölvenni, majd este levenni, kezdeni elölről. Egy fonott karkötőt bírok hordani, az mindig rajtam van. Más cuccot nem, mert vagy elfelejtem levenni és éjszaka zavar, vagy elfelejtem fölvenni. Így fülbevalót is csak ritkán hordok.

De meguntam a sima farmer-póló párosításokat, szerintem unalmas a kinézetem, és változtatni szeretnék. Mit tanácsoltok, hogy tehetném? 15/L és nem tetszik a mostani divat, vagy igazából valami fél rocker szeretnék lenni, ami nem olyan "durva"


2011. szept. 11. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már este kikeresném a másnapi ruhát és a hozzá illő kiegészítőket. Meg azt is megteheted, hogy szín szerint szétválogatod őket. Egyszerűbben megtalálod amelyiket keresed.
2011. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, nem kötelező semmihez kiegészítőket hordani. A húgom meg nem félig, hanem teljesen rocker, sőt, metálos, és nem hord semmit, se fülbevaló, se karkötő, se nyaklánc. Mégis mindig nagyon vagányul néz ki.

Öltözz úgy, ahogy jól esik, és ne aggass magadra olyasmit, ami kényelmetlen.

Ha a rockosabb stílushoz kérsz tanácsokat: szerezz be egy-két jól kombinálható fekete/kockás/terepmintás/csíkos cuccot. Szoknyák is mehetnek, mellények kitűzőkkel, bőrkabát, ujjatlan kesztyű, bakancs (nem kell rögtön acélbetétesre gondolni, mostanában divatban van a sima női bakancs is, kezdetnek megteszi az is), felextrázni 1-2 toppot pl. szaggatással, rávarrt láncokkal, fémgombokkal, stb. :)

2011. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon köszönöm, valami ilyesmit szerettem volna tudni, hogy hogyan induljak el :)
2011. szept. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!