Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Láb meghosszabbítása természet...

Láb meghosszabbítása természetes uton? Olvastam már mindenféle gyakorlatot, ti próbáltatok már valamilyet?

Figyelt kérdés
Csak 2-3 centit szeretnék hozzá, mert kicsit rövid a lábam a testemhez képest, szóval nem vagyok valami arányos. Próbáltam már azt a módszert, hogy megemelem a bicaj ülését, és ugy tekerek, hogy muszáj jobban "nyújtózkodnom" hogy elérjem a pedált és tán igy nyúlik a láb is. Azt mondták a kosarazás is segíthet. Hát nem tudom... Mondjuk az utóbbi időben 2 centivel magasabbat mérek, mit egy éve kb. És 20 feletti vagyok már. Ti hallottatok már valami jó módszerről még?
2011. szept. 11. 19:35
 1/2 dirtboy ***** válasza:
100%
BAROMSÁG, csak orvosilag lehetséges a lábnyújtás de az nem egy leányálom
2011. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mus musculus ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Csak természetellenes úton tudnak nyújtani rajta, de valami eszméletlen hosszú és fájdalmas a gyógyulás, ráadásul szép summába is fáj. Nem éri meg, pláne ilyen 2-3 centi esetén. Tényleg ilyen mérvadónak hiszed azt a párat? Senkinek sem tűnne fel, beleértve téged is.
2011. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!