Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 kérdés? (kérdésed túl rövid. )

2 kérdés? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

1. sziasztok válltól még kb 15-20 centis a hajam és nagyon gondolkodok hogy bubisra ami áll alá ér még egy picit tehát nem az a nagyon rövid bubi- hogy olyanra vágassam le. vkik szerint jól állna csináltassam meg mások meg lebeszélnek és én sem tudom hogy mit szeretnék, legszívesebben bevállalnám azt a hajat úgy érzem kis cuki lenne tőle a fejem, meg egy "új egyéniséget" adhatok magamnak. de a hosszabb hajamat is sajnálom hogy sokáig növesztettem eddig. kérdezzek meg egy fodrászt hogy mit tanácsol? az ő véleményére mindenképp hallgatnom kell? aki akarja küldök priviben képet magamról


2. nem vagyok pattis csak az orrom kicsit miteszeres és azthiszem begyulladt egy miteszer mert olyan mintha pattanás lenne és a teteje fehér de am ez nem nagy csak ha hozzá érek fáj. mivel tüntethetem el?

16/L


2011. szept. 16. 07:02
 1/3 A kérdező kommentje:
ja meg még hogy a hosszú kiengedve kb 2 napig jó és hülyén göndörödik ezért vasalom meg eleve kócos a hajamés hiába fésülöm akkor is olyan száraz, meg már alul is ha levasalom másnap vissza hullámosodik szóval nem tom. :S apa szerint nem árt ha erősítem a vágatással a hajam anya meg mondta hogy határozottan nem. de meg is csináltatnám meg nem is
2011. szept. 16. 07:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le. A hosszú haj szebb...szerintem. Azóta már levágattad?
2012. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen xD de hamarosan már vállig érő lesz. az elején jól állt nagyon amikor megvolt a formája, de lenőtt és már nem olyan jó, de most megint növesztem:) de legalább ezzel megtanultam h a hosszabb jobb nekem ^^
2012. febr. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!