Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányas pengéjű borotvával...

Hányas pengéjű borotvával borotváljam le a honajamat, éppen szörös? (1 hete borotváltam)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
én 3 pengéssel szoktam, ha nincs idő epilálni
2011. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Epilálni? az nagyon fáj! sztem éles legyen tehát új penge ennyi vagy sima eldobható de fogjon.

Nem sokba kerülne ki IPL-ezni vagy lézerezni, megérné! :)

2011. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta epilálom és már nem fáj.

Ha nincs rá időm sima 2 pengés eldobhatóval szoktam.

Ne legyen életlen, azon kívül nem olyan fontos hány penge van benne.

2011. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak: azért az IPL lézeres kezelés nem olcsó móka.Nekem épp most van folyamatban az IPL-csak a hónom alját csinálják,most voltam a második kezelésen(5 hetente csinálnak 1 kezelést),és alkalmanként 10.000 Huf.Elég drága.De megjegyzem,hogy nagyon jó,és tartós,pár évig nem nagyon lesz szőr a kezelt felületen,aztán pedig pár év mulva visszanő,de sokkal kevesebb,és vékonyabb lesz a szőr,és azokat 1-1 kezeléssel meg lehet szüntetni)Már most,a második kezelés után gyönyörű,sima a hónom alja,nem győzöm csodálni.Még kb. 5-6 kezelésre kell mennem,ami azt jelenti,hogy 50.000-60.000 HUF megy az ablakon ki. Tehát összesen 70.000-80.000 HUF-ba fáj ez nekem.Mintha a fogamat húzzák úgy adom oda a pénzt.Dehát ezt én eldöntöttem.

Szegény kérdező,nem is feleltem a kérdésére.Én olyan borotvával húznám le a szőrt,ami teljesen leszedi.

Epilálás-én elkerülném a helyedben,én 3 éven át epiláltam a hónom alját(nő vagyok),és összesen 5-ször bekeményedett,iszonyatosan fájdalmas volt,ez azt jelenti,hogy epilálóval kiszedtem a szőrt a hónom aljáról,(és nekem nincsen sok szőr ott),és 2-3 nap mulva lett ott egy olyan kemény,irtózatosan fájdalmas csomó,hogy el kellett menni sebészhez,és közölte velem,hogy tesz rá ilyan gyurmaszerű krémet,és van rá 2 napom,hogy lelohadjon,mert ha nem,fel kell vágni,és kiszedni a csomót.Mindannyiszor lelohadt a csomó,szerencsém volt,és megtanultam,hogy hónaljat NEM epilálunk.Annyira érzékeny terület,hogy nem szabadna senkinek sem epilálni.Azóta nem epiláltam le,csak borotváltam.Olyan fájdalmas volt a csomó ott,hogy a karomat nem tudtam letenni egyáltalán.Pont ezért nem is gyantáztatnám ott.Mindenből lehet tanulni.Bocs kérdező,hogy eltértem a tárgytól...

2011. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az IPL az villanó fény nem lézer! annak a másiknak az a neve hogy alexandrit lézer ami sokkal jobb az ipl-nél.
2011. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

:D:D Mi fáj az epilálásba? Nem fájt még egyszer se a fogad vagy a fejed, hogy ilyet mondassz?:P


3-as pengés is szép eredményt ér el. Bár nem vagyok tapasztalt borotvában, de lehet, hogy az olcsóbbakat hamarabb kell cserélned, mert elkopik az élük. Erre figyelj oda!:)

2011. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fájt és sztem többször mint neked :( még hogy mi fáj az epilálásban? az hogy tövestől kitépi a hónaljszőrt az fáj!
2011. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40-es faktorszámú pengét használj ,az a legjobb hónaljra.
2012. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!