Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy teljesen...

Mit csináljak, hogy teljesen sima legyen a hajam, ne legyen szöszös, szálló?

Figyelt kérdés

Az én hajam ha kivasalom rövid időn belül hasonló lesz mint a jobb oldali kép, olyan hülyén kiállnak a szálak, nem tükörsima. Olyat szeretnék mint a másik képen:( Ötletek?

Link: [link]


2011. szept. 27. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

két dolog kell: 32ezer forint körüli profi hajvasaló

és egy kb. 10 ezer forint körüli fényspray:)

máshogy nem lehet megoldani:)

2011. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugye tudod hogy a jobb oldali kép photoshop? :)
2011. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mit csináljak vele? Valahogy muszály volt megmutatni milyen hajat akarok! Okoska! :)
2011. szept. 27. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt már sok témában adtam tanácsot fodrászként most megpróbálnék neked is!:)

Szálas hajra ajánlanék neked hajápoló olajat! (Ezzel nem kell túlzásba esni hiszen az olaj elnehezíti a hajat és a tartását így elveszíti).

Hajvasalással is megoldható, de ne használd túl sokszor! Ha jó a vasalod, és minden hajmosás után kivasalod 1x, akkor nem fognak kiállni!És ezek után lehet rátenni a hajápoló olajat!

De ha van egy körkeféd, a hajad hosszúságának megfelelő méretű betudod úgy szárítani, hogy ne legyen szöszös:)!

2011. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

második vagyok.

nem értessz. arra akartam célozni, hogy alánynak a képen csak azért van ilyen szögegyenes, sima haja , mert a kép megvan szerkesztve.


félreértés ne essék, nem kötkedni akarok. :)

2011. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És szerinted engem érdekel hogy meg van szerkesztve? Én is észrevettem magamtól is, csak illusztrálni akartam milyen hajat szeretnék. Ha nem tudsz hasznos választ adni, akkor ne írj. Ennyi.
2011. szept. 28. 09:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Fodrász csaj, köszi szépen! :)
2011. szept. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!