Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki "gyerekcipőben" járni?

Ciki "gyerekcipőben" járni?

Figyelt kérdés
Érdekes kérdés, tudom, de. Kell télire egy cipő, és amikor voltunk cipőboltban, találtam egy nekem nagyon-nagyon tetsző darabot. Egyetlen probléma van vele, hogy hivatalosan gyerekcipő, 35-ös számú, de mivel ez a méretem (mindig 1-3 számmal nagyobbakat szoktam hordani.) tökéletesen jó rám, sőt meg is kockáztatom, hogy egy kicsit bő is. Kb. úgy áll rajtam, mintha egy kinőtt farmert vettem volna fel, ami derékra jó, de a térdemig ér, pedig hivatalosan pont a méretemnek kéne lennie. Mi a véleményetek, nagyon necces?
2011. okt. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az a méret akkor miért ne lenne jó? Én nővérem 26 éves és gyakorlatilag gyerekeknek való cipőben járkál.
2011. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MarySue ***** válasza:
100%

De jó a nővérednek, nekem 41-es lábam van xD


Egyébként egyáltalán nem ciki, ha nem csillámos meg rózsaszín hello kittys, akkor a kutya nem mondja meg, hogy gyerek-e vagy sem!

2011. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én is gyerekosztályon vásárolok magamnak cipőt, mert 34 és 1/2-es a lábam, néha a 35-ös cipő is nagy.

Egyébként nem jó az ekkora láb, mert egy kínszenvedés magassarkút vagy nőies darabot találni ilyen pici méretben.

Futkározós vagy sportcipő még megoldható gyerekosztályról de csajos darab kizárt!

2011. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyáltalán. Egyik barátosnémnak 42-es a lábam szegény alig talál magára cipőt.
2011. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sőt tök jó :) én a kisfiúrészlegen találtam magamnak tornacipőt a deicmannban. Másnap mindenki azt kérdezte hol vettem, miután elmondtam, hogy hol akkor csodálkoztak rajt ,mondjuk 37-es lábra nem nehéz találni cipőt.

Sőt még kisfiú ingjeim is vannak, meg 14 éves lányra való kockás szoknyám. Azt azért megjegyzem, hogy 18 éves vagyok 42kg és 156cm ezért felnött ruhákat nem találok magamnak így maradtak a gyerekruhák XD

2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te jól érzed magad benne? Kényelmes? Akkor az a lényeg. Hogy mások mit gondolnak, az ilyenkor nem számít. Amúgy szerintem nem ciki.
2011. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!