Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiss mell vagy nagy de plaszti...

Kiss mell vagy nagy de plasztikázott mell?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 18:20
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
86%

a kis egy 's'. vagy kicsi. vagy pici. vagy apró.

egyébként inkább legyen kicsi, de legalább legyen természetes, ne legyen mű.

2011. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ide a legtöbben úgyis a kicsit írják majd, de valójában majd kiesik a szemük és alig marad a nadrágjukban a farkuk a fiúknak, ha látnak egy nagyobb mellű nőt, még ha szilikon is. Nem értem miért hazudják, hogy tetszik nekik a kicsi. Legalábbis nagyon sok, mert azért biztos nem kivétel nélkül mind ilyen, de ha megfigyeled sajnos ez a helyzet. =/
2011. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Inkább legyen szilikon mint egy semmi a mellkasán ráadásul akinek nincs melle hobbija hogy kitömi minden szarral amikor meg oda kerül a sor a fiú csak pislog hogy hova lett a mell.
2011. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Panda Péter ***** válasza:
60%
másodiknak üzenem: egy zsiráfot is jól megnézek, mégsem kéne otthonra.
2011. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Panda Péter


Ezt a mondást szeretem.. :D Csak szerintem ebben az esetben nem igaz. :) Legalábbis a legtöbb fiúnál nem az.

2011. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Panda Péter ***** válasza:
80%
azt nem is mondtam, hogy az én véleményem egyezik a férfitársaim túlnyomó részével. csak nem szeretem ha látatlanban lehazugoznak.
2011. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Panda Péter, olvasd el a a második hozzászólás utolsó mondatát is. :D
2011. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
kis mell
2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Kis mell, gondozott haj, kialudt fej, formás fenék, minimum 8 általános, de lehetőleg legyen meg az érettségi is.
2011. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelműen kis mell. Nem tudom miért nem lehet elhinni, hogy vannak olyan férfiak akiknek az tetszik. Persze nem a lógó kicsi, hanem a formás kicsi. És az sem mindegy, hogy ki hordja: egy kisebb termetű lánynak kifejezetten jól áll, míg egy testesebbnek azért legyen nagyobb melle.


Persze írhatok én ide akármit, úgyis azt fogjátok hinni, hogy csak udvariasságból meg vígasztalásból írom. Esetleg önbizalomhiányos kis mellű lányokat akarok felszedni. Vagy hogy pedofil hajlamaim vannak. Tudjátok mit, rátok bízom, melyik az igaz.

2011. okt. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!