Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavatóra ti sminkelitek...

Szalagavatóra ti sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
alap
2011. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak mert mindenki úgy odavan,hogy ő sminkeshez megy...

én nem akarok és nem is tudok arra is pénz áldozni épp elég költség van így is.

2011. okt. 12. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
hát szalagavatónak ez alapvető része:) ha nem is mész el sminkeshez, akk legalább te otthon sminkeld ki magad:)
2011. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze meg sminkelem magam minden nap de szerintem magamnak is megtudom úgy csinálni szalagavatóra is,hogy ne kelljen sminkeshez mennem,csak hogy mindenki sminkeshez rohangál gondoltam megkérdezem,hogy én gondolom- rosszul és ciki ha magamnak csinálom.
2011. okt. 12. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly magamnak csináltam egy alap sminket vittem fel egy halvány rúzzsal, ballagásomra meg az unokanővérem sminkelt ki ami nagyon jó lett szintén. Ha van rokonod akkor út kérd meg rá mert úgy könnyebb lehet.
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!