Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ettől tényleg lefogyok?

Ettől tényleg lefogyok?

Figyelt kérdés

a nővéremmel beszélgettünk tegnap és arra terelődött a szó hogy azért nem hordok szoknyát (részben) meg nyáron se veszek fel normális nyári pólókat,mert egy dagadt disznó vagyok


és azt mondta,hogy ha normálisan reggelizek és nem eszek folyton ilyen zsíros kajákat meg kólát meg stb,akkor lefogyok


ez tényleg igaz? csakmert szerintem ettől nem fognak csak úgy leperegni a kilóim...


ha nem sportolok,akkor is lefogyhatok ha normálisan kajálok?


csakmert anyámék nem iratnak be semmire,futni meg gyűlölök


13l


2011. okt. 14. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a zsiros kajákat (föként a kész- illetve félkész eteleket, mekis dolgokat, csipszeket) kihagyod meg a cukros üditöket, akkor már rengeteg kalóriát megspórólsz, ezért fogyni fogsz.

Sportolni meg otthon is lehet, nem kell "beiratkozni valaholvá", meg futni sem. Vannak az interneten jó videók, de ezek nélkül is lehet gimnatsztikázni, súlyzózni, stb. De ha csak az iskolába meg haza GYORSAN gyalogolsz, az is sok mozgást jelent. Ezen kivül amikor lehet, menj gyalog, se tömegközlekedést, se liftet ne használj.

2011. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi :D akkor most egy picit megnyugodtam :)


amúgy mennék én szivesen gyalog suliba,csak így is hajnali fél 7kor kelek hogy elérjem a buszt.... :/


de amúgy néha,igaz nagyon ritkán,szoktam menni csak így magamtól is sétálni,de egyedül meg olyan szar :/

2011. okt. 14. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hajnali fél 7 :D pár év múlva visszasírod majd ezt az időt, kicsilány.
2011. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lépcsőzz. A háziorvosom javasolta a napi 20 perc lépcsőzést. Sokat segít.
2011. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali fél7, ezen most jót nevettem, drágám én fél6kor kelek, hogy a buszt elérjem, de míg jó idő volt/van/lesz felkelek 5kor és úgy tudok gyalog menni. :)
2011. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jóóó nekem a 8 is hajnal xD


az a lépcsőzős jó ötlet :D

2011. okt. 14. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

és a biciklivel hogy állsz?:D az is segíthet:)

amúgy nem kell sprintelned a futás alatt,csak mondjuk 20 perc kocogás(lassan),aztán növeled 25perc...stb

tölts le valami aerobicot,vagy hasonlót és azt tudod otthon is csinálni

még egy tipp: ha futás/gyaloglás/biciklizés/bármilyen mozgásforma közben zenét hallgatsz sokkal kitartóbban és dinamikusabban fogod végezni a gyakorlatokat:D


amúgy hajnali fél 7....én 4-kor szoktam kelni...


14/L

2011. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi :D


a biciklizni is szeretek de attól csak a lábam erősödik nem?

2011. okt. 14. 18:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Uszoda nincs a környéketeken? Az minden átmozgat, holnap kezdek én is járni. :)
2011. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hajnali fél7? :O :D

Mindennap 4kor kelek, hogy elérjem a buszt :D

Nos... akarat kérdése minden :) Én pl most számolom a kalóriákat. Jó, nem vagyok kövér, se duci. De ha nem figyelnék, akkor az lennék. Szóval, ha lusta vagy vagy nincs időd sportolni, sokat elérhetsz a kalória számolásával. És még éhezned sem kell :)

2011. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!