Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a modell hölgyekről? (kép)

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]

6: [link]


2011. okt. 16. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Olcso k.rvaknak neznek ki, nem modelleknek.
2011. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel. Erőltetett pózok, tucatkülső, semmi kifinomultság, semmi profizmus. Olcsó, gyenge és tucat, egytől egyig.
2011. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek lófeje van, és bár sovány, mégis löttyedt a teste.

Második képnél kezdek igazat adni az első válaszolónak.

Harmadik képnél nem megyek tovább, te szivatsz minket. Ezek nem modellek, de még csak nem is hölgyek, ezek olcsó, rendezetlen luvnyák.

2011. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezen a véleményen vagyok, a legtöbbje közel sem modellnek néz ki, ezek a képek olyanok, mint a szextelefon hírdetések...
2011. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok....ezek hirdetések.
2011. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca.. ***** válasza:

1. kimondottan rusnya arc, az alakjával is van vmi amit nem tudok megfogalmazni, talán az hogy nicns dereka... vagy mintha ki lene tömve a melltartója, nem tom de nem jó.


2. bohócszemöldök, csúnya bőr, mellékent rúzs, vmivel szebb arcforma mint 1., de nem sokkal.


3. kimondottan rossz test (semmi derék, csúnya mellforma), unalmas, néhol csúnyácska arc. de legalább alapvetően nem mondanám nagyon rútnak.


4. teljesen kifejezéstelen -mindenholugyanolyan- arc, tekintet. előnytelen smink. teste nem látszik rendesen arról nem nyilatkozom. arcra ő sem szép.


5. na, legalább szép haj. kacsaszájat eredményező fogak. de különleges arc, ami nekem tetszik de mégis legalább nem sablon. csúnyán feltöltött száj, mellékent rúzs, és szintén kifejezéstelen mindholugyanolyan arc.


6. pónira emlékeztető arcforma, előnytelen szemöldökkel. edzetlen test, görbe lábak.



a ruházatról nem szóltam senkinél semmit mert nem tudom önszántukból vették-e fel, vagy rájuk adták...

nem győzött meg, rusnya mind:D

2011. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt hol vannak a modellek? Azért vicces, hogy milyen szépnek látják magukat, közben meg tiszta rusnyák.
2011. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra vártam,hogy valami szép lányok fognak meg jelenni a képen,erre tessék,teljesen egyetértek az elsővel.
2011. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
undorító
2011. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem modellek, hanem olcsó szarok.
2011. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!