Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Testmasszázshoz keresek...

Babaolaj kérdése:

Testmasszázshoz keresek jelentkezőket - lányok személyében, de nem találok. Hol-hogyan kellene keresgélni?

Figyelt kérdés

Imádok masszírozni (testmasszázs, nemszex masszázs), s így masszázshoz keresek olyan lányokat, akik szeretik, ha masszírozzák. Viszont nem nagyon jelentkeznek...aprókon, cseten, egyéb helyeken is keresgéltem. Tudom, hogy sokan szeretik a masszázst, sőt akadnak igazi masszázs-őrültek is, na őket hol/hogyan lehet megtalálni? :)

F33, Bp.


2011. okt. 21. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság, hogy ha jól értem, nincs róla papírod se, hogy akár egy rövid tanfolyamot elvégeztél? Ez esetben nem ajánlom, hogy hirdesd magad, még ingyen se, mert a NAV úgy a nyakadba mászik, hogy ha te vagy a legbecsületesebb adófizető is talál hibát. :D

Talán próbálkozz a saját ismerőseiddel, ott talán nagyobb a bizalom (pl kiírhatod közösségi oldalakra). Egy végzettség és engedély nélküli önjelölt masszőr kezei közé tuti nem ülnék, feküdnék be, főleg, hogy egy ilyen hirdetés bizony szexuális tartalmat és bűnözést juttat az ember eszébe.

Szerintem végezz el egy képzést, utána csinálhatod, de úgy se egyszerű, hidd el, tesóm is alig talál kuncsaftokat, na és ugye azok sem épp szexi bigék minden esetben. xD Sajnos túltelített a piac, és ez amúgy is luxus a többségnek. :D

Na meg ha azt akarod, hogy bárki jelentkezzen a hirdetésre, akkor inkább ne azt írd, hogy csajokat vársz, mert ezek után tuti, hogy egy szexmániás elmebetegnek gondolnak.

2011. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A multkor még a szex kategoriába irtad ki ugyanezt a kérdést.

Idefigyelj! Ha annyira nagyon imádsz maszirozni, akkor miért nem masszirozol férfiakat is?

Én se mennék olyan maszőrhöz, aki ugy hirdeti magát, hogy csak nőket vár..már ne is haragudj.

A másik meg az, hogyha nincs végzettséged, akkor inkább tegyél le róla, mert olyan kárt okozhatsz mások gerincében,izületeiben, testében, hogy csak na!!!!!!!!!!

Üdv, egy gyógymasszőr

2011. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!