Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy lány...

Szerintetek baj, ha egy lány túl alacsony? Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nagyon alacsony (ha egyébként szép az arca és jó az alakja)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 17:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, miert van itt a tobbsegnek komplexusa a magas lanyok miatt. En 175 centi magas vagyok, es elarulom, semmi erdemi kulonbseg nincs egy pici es egy colos csaj kozott. Na jo, talan konnyebben beverem a fejem.

De az, hogy nem noies... az nem noies, aki nem tud nokent viselkedni, es sok ilyen van, legyen alacsony vagy magas.

Meg hogy letra... akkor az alacsonyak meg samlik. De nem azok.

Es hogy undoritoak lennenk...? A picik kozott persze kizarolag szep es kivanatos nok vannak. Inkabb menj haza.

2015. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Mennyi f.aszságot írtatok... a magas nők undorítók, nem nőiesek? 13 évesen 175 cm vagyok. Ha ez tényleg így van, büdös életben nem lesz barátom:DD
2018. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Teljesen lényegtelen a magasság. Osztálytársam 180 fölött van és minden pali bele van esve.
2018. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!