Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és borotválom...

11 éves vagyok és borotválom a lábam, hónaljam. Anyukámnak nem szeretném még elmondani. Vettem borotvát csak azt nem tudom hova dugjam el?

Figyelt kérdés
Eddig az övét használtam csak rá jöttem hogy nem higiénikus!
2011. okt. 23. 19:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy az anyukád csak azért beszél 3 éve a nővéreddel úgy mint egy kutyával mert megkérte, hogy had epilálhasson, bocs ez nekem magas..o.O Legyen egy saját kis táskád amibe a legszemélyesebb cuccaidat tartod, rakd bele a borotvákat egy zacsiba majd a táskába, majd tömd meg a testápolóiddal meg tusfürdőkkel stb. :D Biztos, hogy nem fogja végig kutatni a cuccaidat, ha pedig megtalálná magyarázd el neki nagylány módjára, hogy kínosan érzed magad a szőrzet miatt, és szükséged van erre ahhoz, hogy jól érezd magad a bőrödben. Kizárt, hogy leharapja a fejedet ;)
2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért 11 évesen nem vagy még elkésve semmivel...

Anyád attól fél,ha ezt engedi utána köröshöz akarsz járni,meg antibébit íratni vele a dokinál stb.

Tévhit hogy sűrűbb lesz ha borotválod,olvass utána szakirodalomban!

A probléma ott van,hogy egy női borotva is ezrekbe kerül ami jó,mivel nincs jövedelmed ,anyádra vagy utalva,szerintem kérd ki a véleményét legfeljebb elutasít,a tesód nyilván akkor szólt neki miután már cselekedett,ez azért az anyáknak nem jön be!

A lényeg ne a háta mögött sunnyogj,főleg hogy lány vagy igaz csak 11 éves,de miért ne lehetnél "szőrmentes"..

Ha fiú volnál akkor érteném ,hogy anyád tiltja ,hogy a lábad borotváljad...

Lehet fél hogy össze kaszabolod magadat.

2011. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukám nagyon rendes ilyen szempontból,11 évesen is megengedte,vagyis ő ajánlotta fel(mondjuk én nem epilátorral,de nem hiszem hogy lényeges)...most 12 vagyok.Nem értem,hogy miért lenne baj,hogyha tényleg nagyon zavar,ez nem olyan mintha sminkelnéd magad vagy mindig feketére festenéd a körmöd.:DD

ÖÖ..És hogyhogy nem veszi észre rajtad ha tényleg borotválod??

2011. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

Én is 11 vagyok, és nekem az anyukám azonnal engedte h a hónaljam borotváljam. Nem is kellett könyörög meg semmi.

Nem jó h anyukád nem engedi mert ha zavar miért legyen ott.

Nem tom hova tudnád el rakni, az lenne szerintem a legegyszerűbb ha meg várnád h megnőjön a szőr majd (mintha eddig nem csináltál volna semmit) megkéred h beszéljetek egy kínos dologról és elmondod h eddig még bírtad, de már jó lenne leszedni a szőrt (de jobb lenne ha nem borotvával hanem krémmel vagy gyantával szerintem).

2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%

Nkem is ilyen volt anyam,én elöször 12 évesen borotvalkoztam.

Viszont anyam ràjött.Ordibalt 1 oraig aztan el is felejtette.Szerintem mond el neki!

2012. dec. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van piperetáskád, amiben a cuccaidat tartod. Tedd bele abba, nem jellemző, hogy oda az engedélyed nélkül benyúlkálnak.
2013. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
74%
szerintem ne használj borotvát mert akkor még erősebb lesz a szőröd meg szerintem mondd el anyukádnak h epilálja le vagy gyantázza le nem fog nőni a szőröd legalább egy hónapig (de szerintem a gyanta az jobb)
2014. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 29-es busz válasza:
98%
Szerintem vegyél egy széfet XD
2014. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Tedd a párnád alál vagy a párna huzatodba :)
2015. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!