Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy fiatalabbnak...

Mit tegyek, hogy fiatalabbnak nézzenek?

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok, de akár 25 évesnek is kinéznek:S Pedig babaarcom van, állítólag a hajam és az arcom öregít. A hajam sima, középhosszú, világosbarna, vasalom, de mivel dús hajam van, természetesen van tartása, nem lóg, mintha 3 szálam lenne. Az öltözködésem szerintem nem öreges, bár elég nőies: szoknyák, blézerek, magassarkú, szövetkabát, kb ilyesmi, mint a linkben [link]

Tippeket, ötleteket és tanácsokat, légyszi^^


2011. okt. 26. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alap adottságaidat úgysem fogod tudni megváltoztatni. Nekem azzal van bajom, hogy 22 évesen még mindig elkérik a személyimet, ha szórakozni megyek, mert nem néznek idősebbnek :D.


Lehet, hogy a nőies öltözködés miatt is gondolnak érettebbnek. Esetleg vihetnél kicsit élénkebb színeket az öltözködésedbe (bocs, nekem most a netem akadozik, egyes oldalak nem jönnek be, a polyvore sem, így színben nem látom, milyen cuccokat válogattál össze).

2011. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sminket használsz?

Ami eszembe jut fiatalító tippként: a világosabb haj (pl. szőke, vagy szőke melírcsíkok) fiatalít, hordj farmert, a hajad esetleg copfozd össze.

De látatlanban elég nehéz bármit is mondani. Plusz a genetikán nehéz változtatni, leginkább az öltözködésedet vihetnéd el a nőiesből kicsit bohókásabb, bolondosabb irányba.

2011. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Világosbarna hajam van, a szőke nem áll valami jól.

Ha gondoljátok, küldök képet is, tudom, hogy látatlanban nem könnyű válaszolni.

Sokkal jobban örülnék, ha fiatalabbnak néznének, ha cigit vagy alkoholt vásárolok (nagy ritkán) mindig imádkozok magamban, hogy kérjék el a személyim - de nem szokták:(

Elég színesen öltözködök egyébként, nem harsányan, de szeretem az élénkebb színeket, nem vagyok feketében/szürkében járó.

2011. okt. 26. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát kép nélkül nehéz megmondani, hogy tényleg a hajad vagy az arcod öregít e, de ahogy leírtad szerintem is inkább az öltözködésed miatt néznek idősebbnek. szerintem hordjál több kiegészítőt, körömlakkot... vagy vágass valami újabb fazont a hajadnak
2011. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az arcom biztosan nem, mert az fiatalon, nagy szemek, kicsit orr, kerek arc, rózsás orca - elég babás, kislányos.

Ejj...

2011. okt. 26. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Egy kicsit extrább, tépettebb hajon/frizurán gondolkoztál már? Az elképzelhető, hogy segíthet vmit.

2011. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?:)
2011. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így valóban nehéz tanácsot adni.

Én mondjuk a helyedben a hajadon változtatnék! Egy kicsit rövidebb, tépettebb haj szerintem sokat dobna a külsődön.

Ez a nőies öltözködés nekem tetszik, de szerintem vegyél 1-2 farmert, lazább, mégis csinos felsőt stb. És variálj a kiegészítőkkel pl. övek, táskák, ékszerek.

Sminkből használj minimálisat, főleg, hogy szép arcod van. Csak amit muszáj, egy kis korrektor, szemceruza, szempillaspirál szerintem bőven elég a hétköznapokra.

De ha küldesz privátba egy képet magadról (lehetőleg egész alakosat vagy legalább az arcod jól látszódjon), próbálok még segíteni!

16L

2011. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggódnék a helyedben, én is idősebbnek néztem ki 18 évesen a koromnál. Fura, mert nekem is babaarcom van és ráadásul alacsony is vagyok, 160 centi(egyszer mintha írtad volna, hogy 155 centi körül vagy?).

Ma, lassan 26 évesen, pedig ott tartok, hogy 16 éves kis srácok udvarolgatnak, mert azt hiszik koruk béli vagyok. Szeszes italt se vehetek személyi nélkül.

Nem változtatnék a helyedben semmin, tetszik a stílusod. Így tovább! :)

2011. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
hord lapostalpú cipőket, akkor máris 1-2 évvel fiatalabbnak néznek majd
2011. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!