Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés

elvileg a stressznek a jele a körömrágás,hála az "anyámnak",már a hajamat is kitépném...szóval nem csak úgy unatkozásból csinálom


de mégis hogy szokjak le a körömrágásról? már komolyan,volt olyan is,hogy este arra keltem,hogy ÁLMOMBAN rágtam a körmöm o.O tudom,hogy fura,de tök komoly...egyszerűen késztetést érzek,hogy rágjam


mit csináljak?


14L


2011. okt. 30. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam. Hát először is legyen kifestve a körmöd mert úgy nem jó az íze ha rágod.:D És én minden nap csomószor rágóztam..kb 2-3 hét alatt le is szoktam róla.:))
2011. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
en is voltam igy...es a durva az hogy szeretem a korolmlakk izet de utalok ragozni...
2011. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


amúgy ez a körömlakkos tényleg jó ötlet,amikor befestem a körmöm,nem az íze miatt nem rágom le,csak egyszerűen nincs szivem lerágni a körömlakkot :'D


köszi :)))

2011. okt. 30. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem mükörmöm van,pedig én is rágnám.a stresszet kellene levezetned,pl mozgassal.

és ha felvennél kesztyűt amig otthon vagy?

2011. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tetess műkörmöt. Ha azt is lerágod, menj kineziológushoz, pszichológushoz.
2011. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van direkt körömrágás elleni körömlakk, annak olyan szörnyű íze van, ha csak a szádba veszed a körmöd, egy percig hányingered lesz. (Enyhe túlzás) Vegyél olyat!
2011. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó: és annak mi a neve?
2011. okt. 30. 15:25
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyenem volt.

2011. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de jó :)) köszönöm :) végülis tök olcsó is :D mégegyszer köszi!
2011. okt. 30. 17:06
 10/13 anonim ***** válasza:

A lenyeg az, hogy az elso 1-2 hetre valamilyen ragasban gatlo dolgot kell alkalmaznod. A lakk jo lehet, ez amit linkeltek neked.

Ha ezen az idoszakon tul vagy, akkor nem fog eszedbe jutni egy ideig a koromragas (lehet, hogy sohasem).

En ugyan nem ragom a kormomet, viszont stresszes idoszakban

- nem eszem jol, allando gyomorfajasom van, emiatt 2-3 honap alatt vekonyrol sovanyra fogyok, majd egy evig tart, mire osszeszedem magam

- a fejboromet vakargatom, kapargatom sebesre. De almomban is. Errol az a tudat szokott leszoktatni, hogy fodraszhoz kell mennem es agyverzest kap a fodraszom, ha meglatja

- de az elso szamu stresszoldom az, hogy a kormom mellett, alatt a bort huzogatom, szedegetem, kapargatom le. Nah ez az elso, amihez nyulok es a legcsunyabb, legfajdalmasabb is, komplett sebeket csinalok magamnak majd az osszes ujjamon. Ez ellen a lakk sem segit, csak az, hogy rahuzatok egy reteg zselet a kormomre, igy az vastagabb lesz, tompabb es egyszeruen keptelen vagyok vele kaparni.


Viszont sajnos a szunet altalaban csak par honapos, a kovetkezo stresszbombanal ujra kezdem, ha nincs zsele a kormomon. :(

2011. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!