Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan jó VV Dya teste?...

Miért olyan jó VV Dya teste? Nem szebb Seherezádé alakja?

Figyelt kérdés
Neki legalább van külön dereka, csípője, ugyanakkor ő is vékony.
2011. okt. 31. 17:02
 1/4 mus musculus ***** válasza:
Szerintem meg egykutya, de tény, hogy egyiknek sem az alakjában keresendő a hiba. Retekszajhák mindketten, pláne Dyuska.
2011. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindkettő r*banc,de az tény,hogy seherezádé nőiesebb alkat,neki legalább van csípője és dereka(mondjuk nem kéne oda az a szilikon-.-),Dyának meg csak a szilikonmelle van és pont. undorító,ezt már én is megfigyeltem...nincs semmi nőies benne...de én egyikőjüket se szeretem...
2011. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Képet nem linkeltél, és szerencsére még nem mindenki nézi, azt az igénytelen, förmedvény műsort. Fejbe kéne lőni az összes szereplőt és készítőt, amiért módszeresen butítanak egy egész országot. De persze mindig van olyan barom, aki beveszi ezeket.
2011. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül Veronika teste tetszik, a fejéről viszont inkább nem ejtenék szót...
2011. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!