Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Jozsefvárosi piacon lehet...

A Jozsefvárosi piacon lehet led uv lámpát venni? Irjatok légyszi, köszi elöre is!

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Mükörmös lámpára gondoltam,ez lemaradt.
2011. nov. 1. 23:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínain akarsz műkörmös kelléket venni??? Gratulálok!
2011. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LED-es UV lámpa? biztos ilyent szeretnél?

+ kínai piacon vennél műkörmös terméket? jól meggondoltad?

kezdjük ott, kitudja honnan szerezték meg milyen kamionról leesett sztori keringene körülötte...

egy az, kínain biztos megkapod jóval ár alatt, de nem véletlenül, mert biztos olyan is

2011. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom mindegyiket Kinábol hozzák be,csak az itthoni forgalmazo,ráragasztja a saját logoját!Ld.csiszologépek. A körmöswebáruházak,meg még a wattszámot se irják oda nemhogy a jellemzöket.Ha tudsz mást,akkor inkább segits...
2011. nov. 2. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Kezdjük a legelején: mihez akarsz ledes lámpát venni?

2011. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az e-bay-röl hozatni elég macerás,láttam egy12W-s félhold alaku led lámpát.Arra lettem volna kiváncsi hogy itthon elterjedt-e ezért kérdeztem a kinai piacot."Better led nail uv lamp"a márkája.A hagyományos és a led zselé is megköt benne,ja és nem sufnituning-hoz kell!köszi
2011. nov. 2. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Az ok, hogy a sima és a led zselé is megköt benne, de csak a ledzselé köt másodpercek alatt. Tehá hagyományos zselénél nem tudsz az időn spórolni. Nálunk a perfect nails forgalmazza. Ha tényleg körmös vagy szerintem menj át a nails-e, és érdeklődj ott, oda azért több körmös jár, mint ide... De ott azért ne úgy kérdezd, hogy vásárolj-e kínain...

2011. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!