Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Saját köröm zselézése: -...

Saját köröm zselézése: - felbolyhosítás, fertőtlenítés, zsírtalanítás, zselézés, lámpázás és lámpázás után rögtön jön a fényzselé vagy először reszeljem és utána fényzselé? És ha lakkozni is szeretném mi a helyes sorrend?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
A helyes sorrend nagyon egyszerű...tanfolyam, majd körmözés.
2011. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
ahgoy az utolsó is mondta, tanfolyam, megértem, hogy nincs sok pénzed tanfolyamra, de részletfizetésre is van lehetőség, ha zselére lámpára és egy két plusz eszközre volt pénzed, akkor erre is lesz
2011. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ez az oldal azért jött létre, hogy ha valakinek segítségre van szüksége egy témával kapcsolatban akkor ide írhat. Segítséget vártam nem okoskodást! Én a saját körmömet szeretném zselézni nem ebben dolgozni. Amúgy meg nem hiszem, hogy a kérdésből el lehet dönteni lenne-e pénzem a tanfolyamra. Megnyugtalak lenne! Kössz a semmit!
2011. nov. 3. 20:38
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Miért nem mész el körmöshöz?

Egyébként meg miért gondolod, hogy tudsz műkörmöt csinálni? És ez nem az a SZAKMA, ami leírás alapján el lehet sajátítani. Szóval ne duzzogj a válaszok miatt, nem véletlenül írták amit írtak.

2011. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A sok rossz indulatúnak: PL. a szobafestő is egy szakma, mégis kigurítok egyedül egy szobát itthon. Valaki volt olyan kedves és privátba leírta. Szerintem ha nem akartok segíteni, inkább nézzetek másik kérdést, minthogy ilyeneket írtok. És most szégyeljétek magatokat :)
2011. nov. 13. 07:42
 6/17 anonim ***** válasza:

már ne haragudj, de kiadunk 100 ezreket tanfolyamokra és még mi segítsünk tanítsunk ingyen? Egy ilyen szakmát?

Remélem szétb*xod a körmeid...

biztos aki leírta az otthon "barmolja" a körmeit/vagy másnak.

értsd csinálja tanfi nélkül...tehát ha írtak is neked, 2szer is meggondolnám, hogy igaz-e vagy nem!

2011. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De haragszom! Nagyon rosszindulatú vagy! Nagyon jól leírta. Működik a dolog. Nem tőled vártam segítséget, hanem az olyanoktól akik segítenek is. Tőled azt várnám hogy ne írj, ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni. Fölöslegesen fölhúzod magad is meg engem is.
2011. nov. 13. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
kivi vok kivolt az...aki leirta vagy arra amit leirt,max helyesbitek ha nem jo vmi benne
2011. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy nektek ez nagyon sok pénzbe került, de nem Magyarországon élek és nincs lehetőségem elmenni tanfolyamra. Körmöstől is kaptam már azóta segítséget és szó szerint ugyanazt írta mint a priviben válaszoló. Ha igazán belegondolsz neked is biztos volt már olyan dolog az életben amin ha tudtál spórólni, megtetted. Mindegy ezen fölösleges vitázni én még mindíg úgy gondolom félre lehet tenni az anyagiakat, hogy másokon segítsünk. Én nem a ti zsebetekből vettem ki pénzt, azzal hogy megpróbálom magamnak csinálni. Nem a ti vendégetek voltam. És amit kívántál a körmeimmel kapcsolatban, arra nem is reagálnék. Ebből is csak az látszik, hogy kevés a jóindulat és minden a pénz körül forog.
2011. nov. 13. 16:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul látod, nem a pénz körül forog minden. Szerintem mi segítünk a legtöbbet azzal, hogy próbálunk lebeszélni róla. Nem akarod tudomásul venni, milyen veszélyei vannak szakszerűtlen körmözésnek. Aki olyan sokat segített elmondta azt is, hogy pl. mik a kizáró, illetve nehezítő tényezők? Elmondta az anyagismeretet? Mert ennek hiányában érdekesen lehet körmözni... Tudod, hogy kell használni az anyagokat? Hogy kell fogni az ecsetet? Mi a különbség 2 zselé között? Milyen következményei lehetnek egy tudás nélküli barkácsolásnak? Mi sajnos elég gyakran találkozunk velük, és hidd el nem szép látvány, a gyógyulási folyamat meg több hónap is lehet...

Bár szerintem ismét csak lepontozol, mint ahogy a többi házibarkácsoló, de remélem azért végig gondolod ezt a pár sort, amit - NEM ROSSZINDULATBÓL - írtam.

2011. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!