Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Little Red...

Mi a véleményed a Little Red Dress parfümről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az illata
2011. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
regen nagy kedvencem volt. most is van egy uveggel de valahogy mar nem tetszik annyira. persze lehet azert mert atvaltottam a d&g the one-ra es az utan mar tul nyers es egyszeu ez az illat.
2011. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs elozo vagyok elneztem a kerdest!! a little black dressre gondoltam! sorry
2011. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

tudom, hogy a kérdés rég volt feltéve, de azért elmondanám a véleményem...

Nem rég próbáltam ki ezt az illatot, s bár egy picit jobbra számítottam, engem mégis megfogott. Nem túlzottan erős, de eléggé tartós, az én bőrömön akár 7 órát is kibír. Szerintem igazán nőies illat, vonzó és magabiztos. Fiatalabbaknak ajánlanám, mindannak ellenére, hogy eléggé komoly az illata. Nem túlzottan sok benne a gyümölcsillat, de a virág sem, szerintem pont jó. A társait (black és white dress) még nem volt alkalmam kipróbálni, de most már ők következnek.

Én eléggé jó árban meg tudtam rendelni, kb. 2500 forint volt (tény, hogy kedvezményes áron, mert amúgy 5-6000 körül lehet). Egyik kedvenc illatommá vált, remélem nem fog ezután sem csalódást okozni.

2013. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!